Kova su įmonės skolininkais – tai viena skaudžiausių patirčių, su kuriomis susiduria pradedantysis verslininkas. Ši patirtis gali visiškai sužlugdyti jauną verslą, kuriam trūksta apyvartinių lėšų. Skolininkai neigiamai paveikia įmonę ir trukdo jai sparčiai ir sėkmingai augti, nes be pinigų ji negali pelningai ir efektyviai tiekti paslaugas. Atsidūręs tokioje situacijoje pasimeta ne vienas verslininkas. Jei jūs patekote į tokią situaciją, tikriausiai jums kilo klausima – iš kur gauti pinigų apyvartinėms lėšoms?

Mokėjimų atidėjimas yra protingas žingsnis, leidžiantis labiau įtikti klientams ir gauti pranašumą prieš konkurentus. Tačiau kai šio žingsnio imasi mažos įmonės, užtikrinti tolygią, stabilią plėtrą tampa daug sunkiau. Jei norite ir toliau palaikyti gerus santykius su klientais, tačiau nenorite paaukoti tolygaus įmonės augimo, jums į pagalba atskuba faktoringas. Dar žinomas kaip sąskaitų finansavimas, faktoringas leidžia klientams iškart gauti pinigus, o skolą perveda faktoringo įmonei. Tai suteikia įmonei taip trūkstamo laisvės bei lankstumo, kadangi pinigai visada gaunami reikiamu laiku. Faktoringo įmonė „First finance“ teikia šias paslaugas savo klientams. Skolų apyvartumas, leidžia kauptis apyvartiniam kapitalui, todėl įmonė gali lengvai vykdyti trumpalaikius įsipareigojimus ir vis labiau tobulėti. „First finance“ suteikia savo klientams puikias sąlygas, todėl galėsite rūpintis ne tik sąskaitų administravimu, bet ir klientų skolų apskaita ar verslui trūkstamu finansavimu. Faktoringo dėka skolų rizika stipriai sumažėja, todėl verslai gali tobulėti nepalyginamai greičiau. Skolų apyvartumo dėka jauna įmonė tampa daug stabilesnė ir efektyvesnė. Sąskaitų finansavimas leidžia be jokio vargo atsikratyti vėluojančių skolininkų ir garantuoti sėkmingą verslo plėtrą. Faktoringas labai padeda dirbti su stambesniais klientais, kurių įtaka gali labai pagreitinti verslo augimą, bet jų apmokėjimo terminai yra labai ilgi. Sąskaitų finansavimas yra būtinybė tiekėjams bei gamintojams, nes jiems dažniausiai ir tenka susidurti su ilgais grąžinimo terminais. Faktoringo paslauga leidžia įmonei palaikyti stabiliai gauti apyvartinių lėšų ir be jokio vargo toliau vykdyti įsipareigojimus klientams.

Labai jaunai, dar nepatyrusiai įmonei ne visada pakanka faktoringo suteikiamos pagalbos. Neseniai savo veiklą pradėjęs verslas gali augti labai lėtai, tačiau jei jūsų idėja yra gera, tačiau jums trūksta lėšų, patariame pasinaudoti paskola verslo plėtrai ar paskola apyvartinėms lėšoms gauti. Šios paskolos be įkeitimo padės jums aplenkti konkurentus, užtikrinant daug tolygesni ir efektyvesnį įmonės plitimą. „First finance“ suteikia savo apyvartinių lėšų paskolas vos per vieną dieną. Sąskaitų finansavimas bei paskolos verslo plėtrai yra patys geriausi būdai gauti apyvartinių lėšų, susidoroti su įmonės skolininkais ir užtikrinti sėkmingą įmonės augimą. Jei pasinaudosite šiomis paslaugomis iš „First finance“, jūsų verslas taip pat pamažu ims klestėti. Nenuleiskite rankų ir jūsų įmonė bus sėkminga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *