Šios paslaugos poreikis yra ypatingai didelis, kadangi net nedidelės įmonės ir jų darbuotojai patys teisingai atlikti apskaitos, dažniausiai, negali. Nebent turi specifinių žinių šioje srityje. Aišku, tai nėra labai sudėtingas darbas, kurio neįmanoma išmokti, tačiau jam reikia ne tik žinių, bet ir laiko bei atidumo. Todėl dauguma žmonių net nepradeda gilintis į šią sritį, o mieliau samdo tą išmanančius specialistus. Tačiau šia paslauga naudojasi ir pačios didžiausios įmonės, tik jos dažniausiai turi specialistus savo komandoje. Tad praktiškai be apskaitos paslaugų negali apsieiti jokia įmonė, o kadangi jų tikrai daug, tad ir tokia paslauga yra labai reikalinga.

Ką svarbu žinoti prieš pradedant verslą

Kuo daugiau žinosite prieš pradėdami verslą, tuo pradžia bus lengvesnė, o tikimybė, kad nepasiseks, bus gerokai mažesnė. Pirmiausia, reikėtų gerai apgalvoti visą planuojamą veiklą, patartina susidaryti verslo planą, tačiau yra žmonių, kuriems pasiseka ir be jo. Tuomet svarbu žinoti, kad jūsų verslui bus reikalinga buhalterinė apskaita, juk nenorite, kad jau pradžioje kiltų problemų su nesumokėtais mokesčiais ar kitais finansiniais niuansais. Tuomet dar svarbu įsivertinti, ar turėsite pakankamai kapitalo ir kuriant verslą neteks visko pristabdyti, kas gali padaryti labai neigiamą įtaką tolimesniam jo vystymui. Juk ne veltui yra sakoma: gera pradžia – pusė darbo.

Buhalterinė apskaita ir nuo ko priklauso jos kaina

buhalterinė apskaita

Jeigu turite savo verslą, o galbūt dar tik žengiate pirmuosius žingsnius link šio tikslo, tuomet, tikriausiai, jau žinote, kad buhalterio paslaugos jums reikės. Tačiau labai dažnai aktualus būna ir finansinis aspektas, todėl aptarsime, nuo ko priklauso šios paslaugos kaina. Pirmiausia, ją lemia jūsų verslo dydis, kurį galima būtų išskaidyti į apyvartos dydį, darbuotojų skaičių bei veiklos platumą. Tad logiška, kad jeigu jūsų įmonė didelė, tuomet ir buhalteriui teks daug darbo, tai lems ir didesnę paslaugų kainą. Antras kriterijus, nuo kurio priklauso paslaugos kaina, yra ją teikiančios įmonės žinomumas bei patirtis, kuo ji didesnė, tuo, tikėtina, ir kaina bus aukštesnė, su tokiomis įmonėmis dažnai dirba ir labai didelės bendrovės. Tačiau norintiems sutaupyti nereikėtų baimintis, tikrai galima rasti žmonių, kurie teikia buhalterines paslaugas už pakankamai nedidelę kainą.

 

Jugma

8 657 64300

Konstitucijos pr. 12-202 Vilnius 09308

[email protected]

Front Page

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *