Rasti gyvenamąją vietą, kuriuos galėsite vadinti savo namais, gali būti didelis iššūkis. Naujas būstas Vilniuje gali būti bet kurioje šio miesto vietoje. Ar tai namas ar butas, jūs galite rinktis rajoną, pagal tai kas jums patinka. Ar jums patinka aktyvus laisvalaikis, kai galite važinėtis dviračiu, vaikčioti ar sportuoti parke? O gal jus ramina gamtos vaizdai pro langą? Tokiu atveju prioritetus teiksite būstui atokesnėje vietoje nuo miesto centro. Na, o jeigu jums patinka linksmybės ir miesto šurmulys, vieta arčiau miesto yra jūsų pasirinkimas.  Nauji butai Neries krantinėje tai inovatyvus pasirinkimas. Tai vieta, kurioje esi apsuptas gamtos vaizdų, o miestas pasiekiamas vos už kelių minučių. Galima sakyti, kad nauji butai Neries krantinėje tai projektas apjungiantis namus, gamtą, miesto linksmybes, pramogas ir poilsį.

Gyvendami mieste šiuolaikiniame pasaulyje, žmonės dažnai susiduria su dviem pasirinkimais – nuomotis arba pirkti butą. Po pirmųjų apsvarstymo mėnesių dauguma miesto gyventojų supranta faktą, kad galite investuoti į nuosavą butą, užuot kiekvieną mėnesį leidę pinigus nuomai. Tačiau kaip galite būti tikri, kad tai jums tinkamas pasirinkimas arba ar renkatės tinkamą butą, į kurį investuoti?  Pirmas ir svarbiausias dalykas, kurį reikia nuspręsti prieš randant jums tinkamą butą, būtų apgalvoti teritoriją. Atsižvelgdami į tokius veiksnius kaip artumas, darbas, darželiai, mokyklos, pramogos ir kiti veiksniai. Teritorijos ištyrimas, yra labai svarbus ir lemiamas veiksnys.

Rinkos supratimas

Rinkoje yra daug nekilnojamojo turto, kur kainų diapozonas yra pakankamai didelis. Turite nusistatyti savo biudžetą, kiek galite skirti būsto pirkiminui, apgalvoti papildomas išlaidas notarams, bei būsto įsirengimui. Tai gali įtakoti jūsų pasirinkimo galimybes, jas padidinant ar sumažinant.  Prieš sudarant sandorį pirkti išsirinktą būstą, pasikalbėkite su keletu nepriklausomų nekilnojamojo turto vertintojų ir ekspertų. Prieš investuodami šiandien, turėtumėte žinoti tikrąją užbaigto projekto vertę ateityje. Išsirinkus keletą variantų, svarbiausia išanalizuoti buto artumą nuo darbo, švietimo įstaigų, parkų, ligoninių ir kitų viešųjų patogumų.

Vietovės veikla ir saugumas

Prieš įsikurdami vietoje, atidžiai išstudijuokite aplinką ir kokias veiklas ji siūlo. Ar aplinkui jūsų išsirinktą būtą yra pramogų ir veiklos vaikams, parkų pasivaikščiojimams, mokyklų ir darželių vaikams. Saugumas yra svarbus prioritetas. Juk norime, kad mūsų kaiminystė būtų saugi.  Kitas svarbus dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, – reikėtų pasidomėti pastato apsaugos sistema. Ar jie turi vaizdo stebėjimo kameras? Šie veiksniai gali labai paveikti jūsų ramybę būnant jūsų namuose. Balkonas, atrodo bereikšmis sprendimas, tačiau, gyvenant dideliame mieste balkonai dažnai reiškia nedidelį pabėgimą nuo jūsų kasdienybės standumo. Apsvarstykite, koks jums svarbus balkonas asmeniniu lygmeniu, ir tada pasirinkite tinkamą butą su balkonu ar be jo.

Transporto priemonių stovėjimo aikštelė

Jei turite automobilį, tai neabejotinai bus vienas iš svarbiausių jūsų mintyse esančių prioritetų. Butas, kuriame yra pakankamai vietos automobilių parkavimui, sutaupys daug laiko ir vargo ateityje, kai grįšite po varginančios darbo dienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *