Kalbant apie plaukų priežiūrą, turime pasirinkti: pigūs produktai, ar kokybiški, tiesiai iš salono. Jeigu dvejojate, rinktis pigesnį produktą ar investuoti į kokybę, pats metas atidžiau panagrinėti, ar tikrai yra skirtumas tarp šampūno, kurį naudojate salone, ir to, kurį perkate prekybos centre.

Kodėl reikalinga profesionali plaukų kosmetika?

Profesionalios priemonės plaukams – ekspertų sukurti produktai, kurie puoselėja ir tausoja plaukus. Naudodami šiuos produktus padidinsite savo galimybes pasiekti tokius pat salono kokybės rezultatus, rūpinantis plaukais savo namuose! Štai kodėl apsimoka rinktis šiuos produktus savo plaukams:

  • Profesionali kosmetika tarnauja ilgai. Nors profesionalios plaukų priežiūros priemonės gali kainuoti daugiau nei populiarių prekių ženklų, jos yra daug aukštesnės kokybės, todėl jų reikia naudoti daug mažiau, o tai suteikia didesnę kainos ir kokybės santykį. Pamatysite, kad jums reikia tik nedidelio šampūno kiekio, kad plaunant plaukus gautumėte sodrias putas, ir jums reikės daug mažiau kondicionieriaus ir formavimo priemonių, kad gautumėte geriausius rezultatus. Vidutiniškai vieno buteliuko profesionalaus šampūno užteks maždaug 3 mėnesiams.
  • Saugesnė sudėtis. Pigesnių prekių ženklų šampūnai dėl didelio sulfatų kiekio gali sukelti skalpo odos pleiskanojimą, greitesnį riebalavimąsi, sudirginti odą. Sulfatų pagrindu pagaminti produktai yra daug kietesni jūsų galvos odai, nes jie išsausina plaukus, pašalina natūraliai išskiriamą riebalinį sluoksnį. Paradoksalu, bet išsausėjus plaukams, jie greičiau riebaluojasi. Profesionali plaukų kosmetika yra tinkamesnis pasirinkimas.
  • Profesionalios priemonės plaukams yra patikrintos mokslininkų. Nepamirškite, kad profesionalius produktus tiria, išbando ir kuria atsidavusios mokslininkų, stilistų ir plaukų priežiūros profesionalų komandos. Galite pasikliauti jais, kad prižiūrėtumėte plaukus ir galvos odą bei pasieksite reklamuojamus specialius rezultatus, pvz., apsaugosite spalvą ir pašalinsite garbanojimąsi.
  • Pigesnės priemonės kenkia dažytiems plaukams. Jei jie nėra saugūs spalvai, tokie šampūnai gali išblukinti dažytų plaukų spalvą, todėl ji atrodys blogiau ir teks iš naujo atlikti plaukų dažymą. Tuo tarpu profesionali plaukų kosmetika yra praturtinta spalvą tausojančiais ingredientais.

Akivaizdu: investuodami į savo plaukų priežiūrą namų sąlygomis, ilgiau išlaikysite savo plaukus sveikus ir gaivius. Tai reiškia, kad jūsų plaukai bus blizgesni, glotnesni, o spalva – gerokai ryškesnė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *