Ieškote originalios pramogos ne tik šventės metu, tačiau ir be jokios priežasties? Tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra Malibų laivas nuomai, kurie dažniausiai užsakovas vasaros metu. Tiesa, dėl kintančių oro sąlygų tai tampa pramoga, kuri aktuali visus metus, tad nuomos paslaugomis galite pasinaudoti pagal sąlygas.

Tinkamo nuomos punkto pasirinkimas

Nors Lietuvoje nėra daug punktų, kurie siūlo tokios transporto priemonės galimybes, tačiau siūlome nepamiršti palyginti bent jau porą. Tokiu atveju didėja tikimybė, kad rasite variantą, kuris labiausiai tinka. Žinoma, daugeliui svarbi kaina, tačiau reikia nepamiršti įvertinti ir siūlomų paslaugų kokybės. Kiek žmonių telpa vandens transporto priemonėje, kokią programą gali pasiūlyti nuomotojai, galiausiai, kokios papildomos pramogos siūlomos (dažnai nuomos punkte galima pasinaudoti ir kitų vandens transporto priemonių nuomos paslaugomis).

Esate tikri, kad radus Jums tinkamą variantą ir kartą išbandžius – norėsis kartoti vėl ir vėl. Galiausiai tai taps dažnai užsakoma paslauga tiek švenčių metu, tiek be jokios progos, kai norisi pajusti vėją plaukuose.

Saugumas – svarbiausia

Prieš nuomojant transporto priemonę atsakingas asmuo, kuris dažniausiai ir valdo laivelius – kiekvieną iš plaukiančių žmonių supažindina su pačia svarbiausia informacija, kurią reikia žinoti. Suteikiamos ir apsauginės gelbėjimosi liemenės. Prašoma, kad kiekvienas asmuo jas dėvėtų. Tokiu atveju kiekvienas jausis saugesnis. Nepamirškite, kad Malibų laivai išvysto gana didelį greitį, tad papildoma apsauga – nekenkia.

Taip pat daugelis žmonių plaukimo metu nori su savimi pasiimti maisto, gėrimų, kurie suteikia tokiai pramogai dar daugiau malonumo. Tai – leidžiame, tačiau reikia apgalvoti pasirenkamo maisto tipą ir tuo pačiu susitarti su transporto priemonės valdytoju – kuriuo metu bus ragaujami gėrimai ir patiekalai. Dažniausiai laivas yra sustabdomas arba plaukiama kur kas lėčiau, kad kiekvienas galėtų gerai jaustis ir tuo pačiu išragauti patiekalus, kurie bus įsidedami (praktikoje matyti, kad dažniausiai pasirenkamos jūros gėrybės, kurios puikiai dera aplinkoje).

Jeigu kyla kokių nors klausimų – būtinai reikia klausti atsakingo asmens. Jo darbas ne tik suteikti Jums kuo daugiau nuostabių akimirkų, tačiau ir garantuoti saugumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *