MakitaVeiklos šimtmetį praėjusiais metais atšventusi japonų įmonė Makita jau 18 metų savo produkciją parduoda ir Lietuvoje. Beveik nuo pirmųjų veiklos metų korporacijos pagrindinis siekis buvo tapti geriausiu pasaulyje elektrinių įrankių gamintoju. Galima drąsiai teigti, kad jiems tai puikiai sekasi – šiuo metu įmonė pasaulyje užima lyderiaujančias pozicijas elektrinių įrankių pardavime. Kaip jiems tai pavyko? Pateikiame kelias svarias priežastis.

Visų pirma – įmonės siūlomas platus įrankių pasirinkimas. Asortimente srities profesionalai gali rasti akumuliatorinių įrankių, lazerinių prietaisų, medžio apdirbimo mašinų, dulkių siurblių, pneumatinių ar sodo bei daržo darbams skirtų įrankių. Akivaizdu, kad įmonės klientai visada gali būti tikri, kad ras būtent tai, ko ieško. Tą patį deklaruoja ir pati įmonė – visa jų produkcija yra skirta klientų gyvenimo palengvinimui.

Nemažiau svarbus aspektas yra įrankių kokybė. Visi Makita įrankiai yra aukščiausios ar vidutinės kokybės ir skirti profesionaliam naudojimui. Be to, įmonė oficialiai deklaruoja absoliučią savo įrankių kokybę. Kita vertus, neatmetama ir galimybė, jog dėl žmogiškojo faktoriaus produkcija kartais visgi gali būti mažiau kokybiška. Tokiu atveju pirkėjams yra suteikiama absoliuti teisė grąžinti nekokybišką produktą bei atgauti visus sumokėtus pinigus. Ši teisė galioja visame pasaulyje, kur yra įsikūrę oficialūs įmonės produkcijos platintojai.

Įmonės tvarumas is socialinė atsakomybė – dar vienas svarbus aspektas norint pasiekti sėkmę šiuolaikiniame versle. Vienas pagrindinių Makita tikslų yra kurti profesionalius ir draugiškus aplinkai bei vartotojui elektrinius įrankius. Be to, siekdami pagerinti savo klientų darbo aplinką, įmonė pradėjo gaminti ir ekologiškų darbo įrankių liniją su dulkių nusiurbimo funkcija, tyliai veikiančiais gręžtuvais ir ypač maža vibracija.

Tai – vos keletas priežasčių, kodėl Makita įrankiai yra tokie populiarūs ir kodėl šios įmonės produkciją pasirinko jau tūkstančiai profesionalų visame pasaulyje. Akivaizdu, kad produkcijos kokybė ir sveikas bei žmogiškas požiūris tiek į savo klientus, tiek į veikimo aplinką, padėjo šiai įmonei užsitikrinti srities profesionalų pasitikėjimą ir ištikimybę. Jei Jūs vis dar svarstote – galite būti tikri, jog Makita yra teisingas pasirinkimas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *