žoliapjovėsJeigu norite, kad jūsų sodas būtų labai gražus, tačiau netektų jam skirti ypač daug laiko, tokiu atveju rekomenduojame įsigyti specialią techniką, kuri padeda paprastai prižiūrėti savo kiemus. Žoliapjovės – vienas iš pasirinkimų. Visi nuosavus namus turintys asmenys žino, kad pastarosios yra būtinos siekiant, jog jūsų veja būtų graži. Pačios žoliapjovės nekainuoja labai daug, o jų nauda – nepamatuojama. Tiesa, jeigu norite, kad prietaisas jums ilgai būtų naudingas, tokiu atveju rekomenduojame skirti jam atitinkamą priežiūrą. Paprasta priežiūra nereikalauja labai daug laiko, tačiau jos suteikiama nauda – akivaizdi.

  1. Žaliapjovės veiks kur kas geriau, jeigu reguliariai tikrinsite, ar peiliukai nėra atšipę. Paprasčiausiai, kuomet žolė nesipjauna gerai – tuomet reikia peiliukus keisti. Jeigu norite sutaupyti, tokiu atveju keiskite ne pačius peiliukus, tačiau juos pagaląskite specialiomis priemonėmis, kurios padeda tai padaryti labai greitai ir nesunkiai.
  2. Patikrinkite, kad niekur nebūtų perpjautas prietaiso laidas. Jeigu tik pastebėsite kokį nors įpjovimą – jį reikia labai staigiai sutvarkyti, nes vėliau pati mašina gali visiškai sugesti. Žinoma, jeigu jūsų žoliapjovė yra be laido, tokiu atveju ir problemų nekils.
  3. Taip pat reikia valyti ir prietaiso oro filtrą. Rekomenduojame tai daryti kiekvieną kartą, kai tik pasinaudojote žoliapjove. Tokiu atveju galėsite būti tikras, kad tikrai neiškils kokių nors problemų.
  4. Pasižiūrėkite, kad niekur nebėgtų tepalai. Tai pastebėjus reikia labai skubiai panaikinti problemą, nes ilgainiui ji gali būti labai kenksminga.

Egzistuoja labai platus žoliapjovių pasirinkimas, tad vienas iš kriterijų galinčių garantuoti kokybę – tinkamiausios firmos pasirinkimas. Stihl – puikiai Lietuvoje žinoma įmonė, kuri laikoma kokybės, ilgaamžiškumo bei priimtinos kainos sinonimu. Kadangi labai daug žmonių ją giria – būtinai įvertinkite galimybes ir pasinaudokite pasiūlymais.

Stihl siūlo kokybiškas žoliapjoves, kurios padės greitai ir patogiai sutvarkyti savo sodą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *