pvc grindys

PVC dangos  grindis verta rinktis nes  vanilas yra pažangesnis laminatas, labai atsparus  ir tai yra elastinga danga sugerianti garsą ir daug malonesnė vaikščioti.  Vanilinės grindys- tai grindų danga gaminama iš PVC plastiko ir turinti natūralios medienos išvaizdą.

Kodėl žmonės šią dangą pamėgo?

Žmonės šią dangą pamėgo:

Pirma- visiškas atsparumas drėgmei- įmerkus vinilinės dangos plokštes į vandenį joms nieko nenutiktų.

Antra- lengva prižiūrėti- ši danga  lengvai valoma ir atspari dilimui.

Trečia- paprastas montavimas- vanilinės grindų lentelės sumontuoti labai lengva, dėl specialios technologijos, tvirtai sukabinamos  plokštės viena su kita.

Ketvirta- didelis tekstūrų ir  spalvų pasirinkimas- vinilinė danga atrodo tarsi natūrali mediena, ji estetiška ir šiuolaikiška.

Penkta- tvirtumas ir saugumas- jeigu ant vinilinių grindų nukris sunkus baldas, jos nebus pažeistos, nes yra elastingos. Grindų elastiškumas ir mažesnis kietumas tai pat reiškia, kad namuose žaidžiantiems vaikams kyla mažesnė rizika susižeisti.

Kas yra linoleumas?

Linoleumas tai ruloninė grindų danga. Unideco.lt prekiauja linoleumu pagamintu iš natūralių medžiagų, sėmenų aliejaus pagrindu. Į sudėtį dar dedama sakų, kalkakmenio, medžio miltų ir natūralaus pigmento. Natūralus linoleumas gaminamas ant  džiuto pagrindo ir  skirtingai nei PVC danga paprastai būna vienasluoksnis. Linoleumas pasižymi tuo, kad yra lanksti danga. Ji paprastai tiesiama ten, kur daug vaikščiojama, kadangi atspari dilimui, spaudimui ir yra lengvai valoma. Gamintojai jam suteikia iki 10 metų garantiją. Natūralumas ir tai, kad dangoje nėra alergenų taip pat laikomas privalumu. Jis ypatingai tinkamas įvairioms buitinėms patalpoms, darželiams, mokykloms, ofisams ir kitoms panašios paskirties patalpoms.

Kaip prižiūrėti linoleumą?

Linoleumą kasdien valykite sausa arba drėgna grindų šluoste. Naudokite tik vandenį arba įmaišykite           šlakelį neutralaus ploviklio. Gerai išgręžkite šluostę, plaunant dangos paviršius turi būti ne šlapias, o drėgnas. Dažnai keiskite vandenį. Natūralaus  linoleumo nereikėtų valyti šarminiais tirpikliais, nes patalpoje gali atsirasti nemalonus kvapas. Linoleumas nesilydo, bet nuo karščio gali atsirasti gelsvų dėmių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *