kurimasTurėtumėte įsitikinti, kad žiūrėdami į interneto svetainių kūrimo kompanijos nuomą pasirinksite tinkamą. Yra daugybė patarimų, į kuriuos turite atkreipti dėmesį, įskaitant tai, kokiose platformose jie dirba, ir sritis, kuriose jie turi patirties. Visada turėtumėte paprašyti jų pamatyti kurį nors iš jų ankstesnių darbų, kad galėtumėte pajusti, ką jie gali susikurti ir jei tai jums pasitarnaus.

Platformos

Jei ieškote asmens, kuris galėtų dirbti kuriant „iPhone“ programas, tuomet turėtumėte įsitikinti, kad jie anksčiau dirbo platformoje. Jei ieškote kažko, kas galėtų dirbti įvairiose platformose, tokiose kaip „Android“ ir „Windows“, tuomet reikia ieškoti ir to. Eksperto, kuris gali sukurti jūsų norimą programinę įrangą, darbas su daugybe platformų, naudingumas jums ir laikui bėgant galite sutaupyti pinigų.

Adaptyvus dizainas

Šiomis dienomis turite įsitikinti, kad visas jūsų svetaines apžiūrėjo „iPhone“ programų kūrimo ekspertai. Tai padės jums įsitikinti, kad dizainas visiškai reaguoja ir kad jis veiks visais mobiliaisiais telefonais. Tai labai svarbu, nes didžioji dalis internetinių pirkinių ir peržiūros vyksta mobiliaisiais telefonais, planšetiniais kompiuteriais ir kitais prietaisais.

Patirtis ir projektai

Bet kuri interneto svetainių kūrimo įmonė turės tam tikro lygio patirtį, o tai reiškia, kad jums tiesiog reikia jų paklausti. Visada turėtumėte užduoti jiems keletą svarbių klausimų, įskaitant:

  •  Jų darbuotojų patirtis
  •  Platformos dirbo
  •  Ankstesni projektai

Be to, jūs visada turite paprašyti jų parodyti kai kuriuos ankstesnius projektus, kuriuose jie dirbo. Tai padės išsiaiškinti, ar jų dizainas atitiks jūsų poreikius ir norus, ar jų idėjos priešingos jūsų.

Turite rasti tinkamą įmonę, kuri galėtų padėti kuriant programinę įrangą ir interneto svetaines. Nepamirškite paklausti jų apie platformas, kuriose jie dirba, ypač jei ieškote kelių variantų. Jūs taip pat turite įsitikinti, kad jie gali jį pritaikyti reaguojančiam dizainui ir kad jie turi reikiamą patirtį darbui atlikti. Paprašykite jų parodyti jums kai kuriuos ankstesnius jų darbus, kad galėtumėte pamatyti, kaip gerai jie kuria dizainus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *