internetu

Atsiradus pirmosioms elektroninėms parduotuvėms pirkėjai greitai suprato kad tai yra daug greitesnis ir patogesnis būdas nusipirkti tai ko jiems reikia. Ne paslaptis, kad lietuviai yra labai gudri ir naujoves mėgstanti tauta todėl dabar internetu perka ne tik bilietus į kino teatrą bet ir tuos produktus kuriuos paprastai prieš naudojimą norisi palytėti, pauostyti ir išbandyti. Visą tai yra todėl, kad pardavėjai vis dažniau suteikia jiems galimybe nusipirkti prekę ir nemokamai grąžinti per 14-30 dienų jei produktas nepateisina jų lūkesčių ar pirkėjas paprasčiausiai persigalvoja. Vienas iš labiausiai klestinčių nišų šiuo metu yra automobilių dalių prekyba skaitmeninėje erdvėje. Kodėl lietuviams taip patinka pirkti automobilio dalis prie kompiuterio?

Kainų palyginimas

Anksčiau, jei norėdavai sutaupyti, tekdavo surasti automobilių dalimis prekiaujančių parduotuvių telefonus ir skirti bent valandą laiko visoms paskambinti ir paklausti kiek kainuoja dominanti detalė. Dažnai pasitaikydavo, kad pirkėjas paskambindavo tik keletai pardavėjų ir suradęs jam reikiamą detalę iš karto ir nupirkdavo, taip praleisdamas progą sutaupyti. Dabar viskas kur kas paprasčiau ir patogiau, daugelis pardavėjų skelbia kainas viešai, yra specializuoti kainų palyginimo puslapiai kuriuose informacija pateikiama dar patogiau, palyginti ir surasti kur pigiausia, apsispręsti pirkėjas gali greičiau, tai lietuviai ypač vertina.

Geresnė kaina

Didelė automobilių detalių pardavėjų koncentracija Lietuvos internetinėje erdvėje užtikriną labai nuožmią konkurencinę kovą dėl kurios laimi pirkėjai. Pagrindiniai veiksniai nulemiantys vartotojų pasirinkimą yra galutinė prekės kaina ir pristatymo greitis. Tai žinodami didžiausieji detalių pardavėjai nerasi iš kailio, naudoja įvairiausias marketingo priemones stengdamiesi pritraukti ir išlaikyti klientus.

Asortimentas

Atvykus į fizinę parduotuvę jums pasiūlys tik tas detales kurios yra tuo metu sandėlyje, gera jei tai padangos nes jų pasirinkimas yra siūlomas didelis, bet deja kitos pvz. važiuoklės, elektros instaliacijos, kėbulo ar variklio dalys yra atvežamos tik pagal užsakymą. Pirkdami internete jūs turite galimybę rinktis iš daugelio skirtingų pardavėjų ir automobilių detalių gamintojų pasiūlymų, negaištate laiko ir iš karto žinote kad vienos ar kitos detalės reikės palaukti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *