Lyginti seną butą su naujų dažnai yra net nelogiška. Tarp jų yra tiek daug skirtumų, kad bendrų sąlyčio taškų vargiai galima rasti. Senuose butuose jei ir bus atliktas kapitalinis remontas, tai nežinosi kokie bus kaimynai už sienos ar bendra namo konstrukcija ir kada jai prireiks patobulinimų. Senos statybos namuose didžiąją dalį gyventojų sudaro senjorai, su kuriais gali būti ne taip lengva rasti bendrą kalbą, sutarti kompromisus bei įtikinti įvesti naujoves ne tik name, bet ir jo aplinkoje. Tuo tarpu nauji butai Vilniuje dažniausiai perkami jaunų žmonių ir juose kuriasi jaunos šeimos. Gyventojai daug labiau inovatiškesni, atviresni naujovėms, greičiau buriasi bendruomenės, kurių dėka smagiau gyventi ne tik naujame bute, bet ir jo aplinkoje. Tad tiek trumpai apie vienus pagrindinių kontrastų tarp to, kas sena, ir naujų butų, kurie taip sparčiai statomi ir dar greičiau parduodami mūsų šalies sostinėje.

Visgi yra taip, kad nauji butai Vilniuje perkami gyventi ne tik sau ar savo šeimos nariams. Visų pirma prieš pasirašant buto pirkimo dokumentus yra svarbu išskirti savo šeimos poreikius ir pagal juos formuoti savo tikslus – kodėl perkate būtent šį butą. Perkant butą sau, jis turi atitikti Jūsų poreikius bei lūkesčius, tad atkreipkite dėmesį į visas svarbias detales: rajonas, aplinka, triukšmas, netoliese esantys objektai: parduotuvės, pramogų vietų, parkai, galbūt darželiai ir mokymosi įstaigos.

Išsirinkti butą sau vieniems gali būti labai nesudėtinga, kiti jo ieško ne vienerius metus ir niekaip nesuranda. Daug vilčių, lūkesčių bei aukšti užkelti reikalavimai dažniausiai neleidžia greičiau surasti norimą nekilnojamo turto objektą. Tad kiti nori, kad nusižiūrėti nauji butai Vilniuje būtų kuo geriausia investicija, kuri dar būna skirstoma į:

  • nuomai
  • perpardavimui
  • pridėtinės vertės sukūrimui ir perpardavimui

Daug kas priklauso ir nuo to, kokia tai bus Jūsų investicija. Ar norite ilgalaikės, ar trumpalaikės, o gal spekuliacinės arba vertės prieaugio, o gal net su tikslu išnuomoti? Taigi, nuo Jūsų asmeninių savybių, poreikių bei finansinės padėties priklausys vieta, kuri Jums pasirodys patraukli investicijai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *