Renkantis vibratorius siūlome kuo daugiau dėmesio skirti inovatyviems modeliams. Tokie, kurie atrodo ne kaip klasikiniai, tačiau yra įmantresni ir dėl to masturbacijos metu gali suteikti daugiau potyrių ir net kur kas paprasčiau pasiekti orgazmą.

Rinkoje siūlomi vibratoriai yra labai įvairūs. Visada verta tartis su pardavėjais-konsultantais, kurie dažnai išsamias rekomendacijas teikia internetu, tad galima sutaupyti daug laiko renkantis ir taip pat išvengti ne visada malonių žvilgsnių kalbant apie sekso žaisliukus.

Bandysime šiuo gidu padėti Jums kur kas paprasčiau rasti tinkamą sekso žaisliuką, kuris leis vienam žmogui arba porai sekso metu atrasti savyje naują žmogų.

Kiek kainuoja vibratoriai?

Vibratorių kainos yra labai įvairios. galite rasti tokių, kurie kainuoja vos kelioliką eurų ir tuo pačiu tokių, kurių kaina yra keliasdešimt ir daugiau. Dažniausiai patys brangiausi atrodantys natūraliausiai, kaip penis, taip pat tokie, kurie turi daugiau vibravimo galimybių.

Ar vibratoriai gali būti naudojami vandenyje?

Jeigu norite išbandyti vibratoriaus galimybes vandenyje – tuomet ir reikia pirkti specialius sekso žaisliukus, kurie yra atsparūs drėgmei. Kitu atveju naudoti vibratoriaus vandenyje negalima jokiu būdu.

Ar vibratoriai atrodo natūraliai, kaip tikras penis?

Kaip jau minėjome, šiuo metu tipų labai daug. Nuo tokių, kurie atrodo natūraliau, iki tokių, kurie ryškūs, spalvoti ir net su garsais. Pasiūla plati, tad rasite tokius, kurie Jums labiausiai patinka ir kelia patį didžiausią susijaudinimą.

Ar vibratorius galima pirkti internetu?

Tikrai galima ir verta. Nepamirškite, kad vibratoriai internetu apsimoka, kadangi galima kur kas paprasčiau pamatyti akcijas, taip pat, įsigyti tai, kas Jums labiausiai tinka, kur kas greičiau. Svarbiausia yra pirkti patikimose prekybos vietose, kur siūlomi sertifikuoti gaminiai.

Ar pigiau kainuojantys vibratoriai yra blogesnės kokybės?

Nebūtinai. Vibratoriaus kokybės ženklas yra kiekvieno asmens poreikis. Žinoma, svarbiausia, kad šie sekso žaisliukai būtų sertifikuoti. Tuomet jie bus geros kokybės, galiausiai, nekels jokio neigiamo poveikio Jūsų organizmui. Kaina dažniausiai lemia estetiką bei funkcionalumą. Tad kai kuriems gali puikiai tikti ir patikti net ir pigesni.

Ar vibratoriai yra skirti  tik moterims?

Ne, sekso žaisliukai yra skirti visiems, kurie nori pajusti kuo daugiau potyrių. Jie tinka ir moterims, ir vyrams, taip pat vibratoriai gali būti naudojami porų.

Ar reikia specialaus valiklio vibratoriaus priežiūrai?

Visada kartu su sekso žaisliuku iš specialių prekybos vietų siūlome įsigyti ir valiklius, kurie gali padėti tinkamai nuvalyti vibratorių po visko. Taip bus palaikoma higiena. Specialūs valikliai dezinfekuoja kur kas geriau nei tik vanduo su muilu.

Ar vibratoriai gali būti naudojami su lubrikantu?

Tikrai taip. Jeigu norite, kad slydimas būtų kuo didesnis – tuomet visada siūlome naudoti ir lubrikantą. Jų pasiūla taip pat plati: skirtingų spalvų, tekstūrų, kvapų…

Įsigykite vibratorius ir kitas sekso prekes internetu Prezervatyvai.net parduotuvėje. Greitą pristatymą ir žemiausią kainą garantuojame!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *