tralas Klaipėda Traldova

Sugedęs automobilis judriame greitkelyje ar paprastoje gatvėje kelia nepatogumus ir pavojų ne tik jums, bet ir kitiems vairuotojams. Suprantama, kad niekas nenori, jog jų automobilis tiesiog imtų ir sugestų vidury kelio. Kai kuriems vairuotojams tada gali kilti panika bei užklupti nežinomybė, ką daryti. Visada siūloma nurimti ir tada suregzti atitinkamą veiksmų planą galvoje ir pradėti jį įgyvendinti.

Taigi, ką daryti, jei jūsų automobilis sugenda kelyje?

  • nuvairuokite transporto priemonę kuo toliau nuo eismo juostų. Puiku, jeigu pavyks pasiekti kelkraštį;
  • įjunkite avarinį signalą, pastatykite įspėjamąjį ženklą bei apsivilkite šviesą atspindinčią liemenę (tas ypač svarbu tamsiuoju paros metu);
  • susisiekite su technine pagalba kelyje. Tralas Klaipėda visada atskubės labai greitai bei saugiai išves jūsų sugedusį automobilį į ten, kur jums reikia;
  • jeigu automobilio neįmanoma patraukti nuo kelio, iš karto įjunkite avarinį signalą, likite prisisegęs saugos diržais ir kuo skubiau kreipkitės į tralas Klaipėda arba kitą techninės pagalbos tarnybą, kad darbuotojai galėtų kuo skubiau išvežti jūsų transporto priemonę.

Kaip iš anksto pasiruošti šiems netikėtumams?

Prevencinė ir reguliari automobilio priežiūra – svarbiausias veiksnys, kuris padeda išvengti įvairių netikėtumų kelyje. Tačiau net ir gerai prižiūrima transporto priemonė  nėra apsaugota nuo įvairių netikėtumų kelyje.

Technologijos nestovi vietoje. Šiuolaikiniai automobiliai turi daug modernių funkcijų, kurios labai padeda kelyje. Pažangios technologijos suteikia daug privalumų automobilių savininkams, bet jos kartais priveda ir prie įvairių staigių elektronikos gedimų. Pavyzdžiui, beraktis užvedimas greičiau išeikvos baterijas ir net negalėsite užvesti savo transporto priemonės. Specialūs oro kompresoriai ne visada pasitarnaus, jeigu padanga prakiurs nepataisomai. Visada pravartu vežiotis atsarginį ratą savo automobilyje.

Puiku, jeigu automobilyje visada turėsite: mobilųjį telefoną, papildomus vaistus (jei naudojate juos pastoviai), vandens, žibintuvėlį ir papildomas baterijas jam, tempimo virvę, padangų slėgio matuoklį, aušinimo ir langų skysčius, įrankių komplektą, atsarginį ratą.

Taip pat automobiliuose privaloma turėti gesintuvą, šviesą atspindinčią liemenę, avarinio sustojimo ženklą ir pirmos pagalbos vaistinėlę. Daugiau informacijos – https://traldova.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *