Vienas dažniausiai mechanikoje naudojamų plastikų yra poliamidas. Nors inovacijos labai dideliais žingsniais juda į priekį ir medžiagų, kurios leidžia pagaminti bet kokias dalis, atsiranda vis daugiau, visgi, poliamidas dažniausiai yra laikomas klasika, kuri niekada neišeina iš mados.

Kartais poliamidas dar yra girdimas tokiais vardais kaip „kaprolonas“ arba „nailonas“. Oficialus šios medžiagos cheminis žymėjimas yra PA.  Kadangi medžiaga yra labai lengvai ir greitai apdirbama – plačiai naudojama labai įvairiose sferose, o derinant su kitais komponentais – tampa dar universalesnis.

Poliamido savybės

Kuo detaliau bus susipažįstama su šios medžiagos savybėmis – tuo dažniausiai galima geriau suprasti galimybes ir tuo pačiu, kodėl ši medžiaga yra taip plačiai naudojama rinkoje, juolab, ji labai dažnai keičia iki šiol dažnai naudotus cheminius junginius.

  • Tai yra kieta medžiaga.
  • Taip pat ji yra atspari gana didelėms apkrovoms.
  • Džiugina ir tai, kad poliamidas yra atsparus druskoms bei įvairios kilmės tepalams.
  • Labai lengvai mechaniškai apdorojamas.
  • Galimas net kelių skirtingų spalvų poliamidas, tad kiekvienas gali rasti tą, kuris labiausiai tinka jiems: natūralios spalvos, kuri yra balkšva, juodos bei geltonos spalvų taip ar gali būti ir kitokios spalvos priklausomai nuo to, kokie priedai yra naudojami komponuojant medžiagą.

Panaudojimo galimybės

Kaip jau minėjome – šios medžiagos panaudojimo galimybės yra labai plačios ir tai lemia faktą, jog ji reikalinga daugelyje labai įvairių sferų: metalurgijoje, mašinų sferose, taip pat ir laisvų statybose, naftos pramonėje, energetikoje, net maisto pramonėje. Svarbiausia – geros kokybės medžiaga.

Jeigu Jums šiuo metu yra reikalingas poliamidas – tuomet jį geriausia yra pirkti internetu. Tai tikrai greta, patogi galimybė pamatyti tai, ko Jums reikia. Taip pat internete galima kur kas paprasčiau pamatyti akcijas. Tokiu atveju šis plastikas Jums kainuos pigiau, tačiau bus geros kokybės.

Atminkite, kad svarbiausia yra patikima prekybos vieta. Tokia, kurioje yra siūlomi sertifikuoti gaminiai. Esame tikri, kad tuomet rasite kokybę, kuri ne tik atitiks Jūsų poreikius, tačiau taip pat ir juos pranoks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *