telefono taisymas

Turbūt kiekvienam bent kartą yra tekę ieškoti, kas galėtų padėti ir sutaisyti telefoną. Šiandien, kai mobilūs telefonai yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, vis dažniau tenka ieškoti ir telefonų remontininkų. Mobilius aparatus taisantys specialistai išskiria kelis dažniausias gedimus, kuriems reikalingas telefonų taisymas.

Ekranas

Be abejo, jog ekrano problemos yra dažniausiai gedimas, dėl kurio į remonto dirbtuves kreipiasi telefonų savininkai. Visiškai nesvarbu, koks yra Jūsų telefono modelis, ekrano problemos yra labai dažnas gedimas. Dažniausiai ekranas dūžta, skyla ar tiesiog susibraižo. Tai neišvengiama, kai telefoną naudojame kone kiaurą parą. Deja, toks remontas yra gana brangus. Dažniausiai reikalingas ekrano keitimas, o tai šiek tiek užtrunka ir beje, kainuoja dideliu pinigus.

Akumuliatorius

Dar viena dažna problema, kai reikalingas telefonų taisymas, tai yra nepasikraunantis telefonas, trumpai laikantis akumuliatorius arba ne visiškai įkraunantis įkroviklis, kuris dažnai vadinamas telefono pakrovėju. Toks gedimas gali kilti dėl įvairių priežasčių. Dažniausiai gamintojai suteikia garantiją telefono akumuliatoriui, tačiau ne visuomet. Be to, reikia žinoti, jog kiekvienas akumuliatorius tarnauja tam tikrą laiką. Todėl jeigu telefonas jau ne pirmos jaunystės, natūralu, kad akumuliatorius po truputį prašosi į pensiją. Tokiu atveju galima keisti arba rinktis naują aparatą. Su įkroviklio darbais – daug paprasčiau. Jeigu įkroviklis nebeatlieka savo funkcijos arba tiesiog sunkiai „kontaktuoja“, pakaks jį pakeisti nauju. Nemažai gamintojų išskyrus Huawei ir iPhone šiandien gamina aparatus, kuriems tinka universalūs įkrovikliai.

Drėgmė

Dar vienas gedimas, labai dažnai aptinkamas meistrų, kai atnešamas sugedęs telefonas. Labai daug atvejų, kai telefonas netinkamai ima veikti tiesiog gavęs kažkiek drėgmės arba sušlapęs. Pasitaiko, kad žmonės telefonus sušlapina pačiais įvairiausiais skysčiais ir įvairiomis situacijomis. Meistrams tenka gelbėti netgi iš jūros dugno ištrauktus telefonus ar aplietus gaiviaisiais gėrimais. Verta žinoti, kad ne visi šie gedimai yra pataisomi, todėl kartais, atrodo paprastas telefonu apliejimas gali būti nuosprendis telefonui.

Garso kokybė

Kiek mažesnis gedimas, kuriam reikalingas telefonų taisymas, bet taip pat gana dažnas – suprastėjusi garso kokybė. Pasitaiko atvejų, kai kurį laiką panaudojus telefoną, ima keistis garsas, jis tampa nešvarus, trūkinėja, sudėtinga suprasti pokalbininko žodžius. Tai gali būti tiesiog susikaupusios dulkės, tačiau gali būti ir rimtesnė sisteminė problema. Meistras, apžiūrėjęs telefoną, lengvai nustatys priežastį ir papasakos apie taisymo galimybes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *