trakas Kaipeda

Labai nemalonu, kai kelionę tenka užbaigti dėl sugedusio automobilio. Nesvarbu, ar keliavote į susitikimą, ar tai buvo tiesiog važiavimas pas gimines, bet kuriuo atveju nemalonu sustoti kelio viduryje, nežinant, kada kelionę pavyks baigti. Dar blogiau, kai neaišku, iš kur gauti techninę pagalbą. Kur ieškoti ir ko tikėtis, jeigu sugedus automobiliui, reikalingas tralas Klaipėda ir jos apylinkėse?

Platus pasirinkimas

Net jeigu nežinote, kur kreiptis ištikus tokiai pėdai, šiek tiek paieškojus pagalbos, pamatysite, kad situacija nėra tokia jau beviltiška. Pakanka į paieškų sistemą internete įvesti raktinę frazę „tralas Klaipėda“, ir Jums paieškų sistema pateiks nemažai rezultatų, iš kurių galėsite rinktis. Labai svarbu ieškoti patikimo paslaugų teikėjo. Internete gausu skelbimų, kuriuose siūlomos tralo paslaugos, tačiau pasidomėjus, paaiškėja, kad tai fiziniai asmenys, kurie ieško būdų papildomai užsidirbti. Jeigu dėl to nekyla problemų, galima drąsiai rinktis tokias paslaugas. Tačiau turite suprasti, kokią riziką prisiimate.

fizinis asmuo, kuris siūlo paslaugas neoficialiai, pirmiausia, gali atsiųsti tokią techniką, kuri nepateisins Jūsų lūkesčius. Pasitaiko atvejų, kai techniškai netvarkingas tralas gali netgi apgadinti automobilį, kurį vežą. Be to, oficialus paslaugų tiekėjas yra labai svarbu tais atvejais, kai pagalba reikalinga įmonei priklausančiam automobiliui. Ne paslaptis, kad techninė pagalba kelyje yra brangi paslauga. Ją galėtų padengti įmonė iš savo sąskaitos. Tačiau tik tokiu atveju, jeigu tralas Klaipėda ar jos rajone atvyktų iš įmonės ir suteiktų paslaugas išrašant sąskaitą faktūrą. Deja, dažnu atveju paslaugas teikiantys privatūs asmenys to padaryti negali.

Kada kreiptis?

tikrai nebūtinai visais atvejais automobiliui kelyje sugedus, reikės ieškoti privatininkų. Jeigu esate drausti civiliniu draudimu, tokiu atveju galite išsikviesti techninę pagalbą iš savo draudimo bendrovės. Tai puikus sprendimas nutikus eismo įvykiui. Tačiau ne visuomet pasiteisina, jeigu tai tėra techninis automobilio gedimas Pirmiausia todėl, kad pasinaudojus technine pagalba, net jeigu ją Jums užtikrina draudimo polisas, kitais metais už draudimą teks mokėti brangiau.

Be to, dažniausiai į poliso kainą įskaičiuota stik vienas techninės pagalbos kelyje kartas. Tai reiškia, kad jeigu šiemet tralas Jums reikalingas jau ne pirmą kartą, už paslaugą teks sumokėti. Dažniausiai pasitaiko, kad draudimo kompanijų paslaugos tokiu atveju kainuoja daug pigiau nei gali pasiūlyti privačios šias paslaugas teikiančios bendrovės.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *