Laikrodžiai vyramsLaikrodis – gana dažnai ant riešo matomas aksesuaras. Aplinkiniai, kreipdami dėmesį, gali padaryti šiokias tokias išvadas, kokie laikrodžiai vyrams labiausiai patinka.

Iš karto reikia pasakyti, kad šiomis eilutėmis nesiekiama nieko absoliutinti. Absoliutinimas – dažnai pasitaikantis reiškinys, iliustruojantis pernelyg subjektyvią nuomonę. Tad ir mintys, kurios čia suksis, nereprezentuoja kiekvieno piliečio, turinčio laikrodį, charakterio bruožų, skonio ar pan. Visgi tam tikrą vaizdą susidaryti galima.

Laikrodžiai vyrams – paklausi prekė. Jie siūlomi įvairiausio dizaino ir nevienodomis kainomis. Rinkoje apstu gamintojų, kurių produktai pasižymi savomis ypatybėmis. O štai kokie papuošalai dažniausiai matomi ant lietuvių rankų…

  1. Laikrodžiai su metalinėmis apyrankėmis ir apvaliu ciferblatu. Nesvarbu, ar tai jaunesnis, ar vyresnis vyras, tokio tipo aksesuarai išties populiarūs. Tokį laikrodį galima išvysti ant universitete dirbančio dėstytojo rankos, ant automobiliais prekiaujančio asmens rankos… Tikriausiai ir tarp jūsų pažįstamų vyrų yra tokių, kurie dėvi laikrodžius su metalinėmis apyrankėmis ir apvaliu ciferblatu.
  2. Laikrodžiai su odinėmis apyrankėmis ir apvaliu ciferblatu. Vienais atvejais apyrankė būna ruda, kitais juoda. Šie aksesuarai taip pat patinka įvairaus amžiaus žmonėms. Būtų galima pakartoti tas pačias mintis kaip ir pirmajame punkte.
  3. Kaip jau supratote, laikrodžiai vyrams Lietuvoje dažniausiai graibstomi su odinėmis arba metalinėmis apyrankės ir apvaliu ciferblatu. Pastarojo spalvų rinkoje gausu įvairių, tačiau populiariausiais variantais laikytinos juoda ir balta.
  4. Dydžio prasme lietuviai nesikuklina. Kartais pasirenka net tokius laikrodžius, kurie pagal jų riešą atrodo kiek masyvūs.

Panagrinėjus, kas siūloma parduotuvėse, išaiškėja ir dar vienas aspektas. Laikrodžiai vyrams dažniausiai būna būtent apvalūs ir su metalinėmis arba odinėmis apyrankėmis. Galima sakyti, kad žmonės renkasi iš to, kas siūloma. Visgi pasiūla susiformavusi dėl paklausos. Jei vartotojai ieško vienokių ar kitokių laikrodžių, tai tampa stimulu tiek gamintojams, tiek pardavėjams.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *