katilas

Nors yra labai daug skirtingų šilumos išgavimo galimybių, tačiau kieto kuro katilai vis dar dažnai įvardijami kaip klasika. Ne tik dėl to, kad ir patys dažniausiai kainuoja pigiausiai lyginant su kitomis sistemomis, tačiau taip pat ir jų išlaikymo kaštai yra bene patys mažiausi. O renkantis sistema svarbu, kad ne tik pačios įrangos kainos nebūtų labai didelė, tačiau ir išlaikymas – vienas pigiausių. O malkos bei briketai – puikus pasirinkimas taupantiems.

Kaina

Renkantis kieto kuro katilus vienas esminių aspektų, kuris gali kiek pagreitinti paieškas, yra kaina. Paprasčiausiai norisi geros kokybės, tačiau taip pat natūralu, kad daugelis žmonių stengiasi sutaupyti. Šiuo metu taupyti yra paprasta, kadangi internete galima pamatyti akcijas ir nuolaidas.

Visgi, apskritai kieno kuro katilai dažniausiai įvardijami kaip viena pigiausių įrangų, kuri gali būti derinama ir su senomis šilumos sklaidos sistemomis. Tik reikia skaičiuoti ne tik realias sumas, tačiau ir atsiperkamumo lygį, kuris turėtų būti vertinamas lyginant su kitomis galimomis įrangomis.

Kuo bus kūrenama?

Renkantis kieto kuro katilus taip pat svarbus vertinimo aspektas yra kūrenimo žaliava. Nors dažniausiai yra minimos malkos, kadangi jos kainuoja pigiausiai, tačiau taip pat reikia nepamiršti ir briketų, kurie lygiai taip pat kainos prasme – toli gražu ne patys brangiausi, tačiau jų tankis yra didesnis, o laikymui reikia mažiau vietos, tad labai patogu.

Galingumo aspektai

Svarbu renkantis bet kokias šilumos sistemas įvertinti ir tai, kad varijuoja galingumo aspektai, kurie turi būti derinami prie namų poreikių. Ne tik prie ploto, tačiau ir kitų techninių parametrų, kurie dažniausiai yra derinami asmeniškai su kiekvienu namų ūkio savininku. Svarbiausia, žinoma, yra tartis. Konsultacijos gali būti pateiktos ir internetu, tačiau jos gali padėti rasti labiausiai tinkamą įrangą.

Kitų žmonių nuomonės

Galiausiai, renkantis katilus visada siūlome remtis ir kitų žmonių nuomonėmis, kurios dažniausiai pagreitina bei sukonkretina paieška, padeda rasti variantą, kuris labiausiai tinka. Tokiu atveju katilas tarnaus ne tik funkcionaliai, tačiau ir labai ilgai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *