Nors daugelis transporto priemonių pakankamai nemažos bei neretai sveria virš tonos, visgi už jas didžiulės sumos tikėtis nereikėtų. Kadangi nemaža dalis yra ne metalinės, o plastikinės dalys, ypač šiuolaikiniuose automobiliuose. Kurios praktiškai nevertos nieko, bent jau šiuo atveju. O ir pats metalas dar turi būti pirmiausiai atskirtas nuo visų kitų dalių. Taigi, suma taip pat bus atitinkama. Aišku, toks variantas labai patogus, kadangi niekuo nereikia papildomai rūpintis ir pakanka vien tik priduoti turimą automobilį. O su konkrečiais įkainiais galima susipažinti kiekvienos iš įmonių internetinėse svetainėse ar supirkimo punktuose. Kadangi jie nuolat kažkiek kinta.

Kokios sumos galima tikėtis?

Tai gana aktualus bei svarbus klausimas, kadangi dažnu atveju norisi uždirbti kaip įmanoma daugiau. Tiesa, galutinė suma nemažai priklausys ir nuo tuo meto galiojančios automobilių laužo supirkimo kainos. Tačiau dar svarbesnis aspektas yra pačio automobilio savybės. Kuo jis didesnis, tuo atitinkamai ir suma bus didesnė. Dažnu atveju galima tikėtis nuo maždaug šimto Eurų už itin mažą transporto priemonę iki kelių šimtų. Nebent tai būtų kažkuo išskirtinis variantas. Pavyzdžiui, kėbulas pagamintas iš kitos rūšies metalo. Todėl norint sužinoti tikslią sumą geriausia būtų susisiekti su šioje srityje dirbančiais specialistais ir jie pasakys, kiek būtų galima tikėtis gauti už konkretų automobilio modelį.

Kuo naudinga ir kodėl reikalinga automobilio sunaikinimo pažyma?

Jau keli metai kaip žmonėms domisi visa su tuo susijusia informacija. Kadangi ši pažyma tapo itin svarbiu aspektu. Todėl daugelį dabar domina ne automobilių laužo supirkimo kainos, bet tai, ar įmonė gali išrašyti tokį dokumentą. Kadangi jis suteikia teisę pretenduoti į paramą sunaikinant seną automobilį ir pasirenkant mažiau taršią transporto priemonę. Tarp kurių gali būti tiek elektromobilis, tiek naujas automobilis, tiek ir dviratis ar elektrinis paspirtukas. Taigi, atsikračius seno automobilio dar galima papildomai gauti ne tik už jį, bet ir kompensaciją naujam pirkiniui. Būtent tam ir reikalinga ši pažyma ir todėl ji tokia svarbi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *