Mes visi norime sutaupyti. Taip sakoma vienoje gerai žinomo prekybos centro reklamoje. Tai sietina ne tik su maisto produktais kuriuos vartojame kasdien, bet ir su drabužiais, buitine technik. Ne išimtis ir automobilių atsarginės dalys. Tai specifinė sritis kurioje prekyba vykdoma kiek kitokiais principais ir autodalių kaip karštų bandelių už centus niekas nepardavinėja. Ką tokiu atveju daryti, iš kur gauti pavyzdžiui akumuliatorių už mažesnę kainą.

Medžiokite sumažintas kainas

Kaip ir maži vaikai įpranta laukti kol jiems tėvai nupirks norimą žaislą, taip ir jūs įpraskite palaukti, nes tik per akcija galite sutaupyti net iki trečdalio akumuliatoriaus kainos. Prekybinės akcijos dažniausiai vyksta tik didžiuosiuose auto detalių centruose arba specializuotose akumuliatorių parduotuvėse. Mažose parduotuvėse gerų kainų galite ir nerasti nebent tai būtų nežinomų gamintojų kumuliatoriai. Ieškodami akumulitoriaus nepamirškite patikrinti arb paprašyti pardavėjo prodyti kada pagamintas akumuliatorius nes psitaiko kad akcijinės kainos taikomos tiems akumuliatoriams kurie yra senesni nei vieni metai. Toks triukas yra nesažiningų pardavėjų suratimo apie verslą pasekmė.

Geriausi pasiūlymai slepiasi internete

Slepiasi gal ir nėra pats tiksliausias apibūdinimas, tačiau kad gerų kainų galite rasti internetinėse parduotuvėse tau yra faktas. Akumuliatoriaus nebūtina ieškoti specializuotoje parduotuvėje nes dabar daugelis internetinių prekybos centrų turi integruotas prekes savo sistemoje iš automobilių dalių ir aksesuarų tiekėjų. Pristatymas gali užtrukti keletą dienų daugiau tačiau jums galima būti pasiūlytas nuolaidos kodas kuriuos pasinaudojus akumuliatorius kainuos pigiau nei fizinėje parduotuvėje. Kadangi akumulitorius yra brangi prekė už įsigijimą gausite papildomų lojalumo taškų ar virtualių eurų kuriuos galėsite išleisti kitam pirkiniui tad nauda yra akivaizdi. Dar galime pasiūlyti jums palaukti naktinių ar sezoninių išpardavimų kuriuose akumuliatorių ir susijusių prekių grupei pvz. Matuokliams, pakrovimo laidams, pakrovėjams taikomos specialios kainos.

Pigiau akumuliatorius galima nusipirkti jeigu perkate ne vieną, o daugiau prekių iš auto dalių parduotuvės. Turint lojalumo kortelę jums bus pritaikyta kiekio nuolaida. Užsiregistruokite keliose parduotuvėse naujienlaiškiui gauti, apie sumažintas kainas sužinosite priemieji. Jei nenorite išlaidauti, nepirkite akumuliatoriaus iš naujų automobilių salono. Taip, jie siūlo originalias ir ptikrintas prekes, tačiau atitinkamai ir apmokestina daugiau, kaina gali būti didesnė 10-15 proc.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *