ilgalaikė paskola

Nesvarbu, kokios būtų jūsų pajamos ir galimybės, kiekvieno žmogaus gyvenime ateina tarpsnis, kai turimų finansų nepakanka, todėl tenka skolintis iš kitų įstaigų, tokių kaip bankai, kredito unijos, kredito bendrovės, tarpusavio skolinimo platformos ir pan. Paprastai paskolos gali būti skirstomos į vartojimo (trumpalaikes) ir ilgalaikes. Ilgalaikė paskola – nemažas finansinis įsipareigojimas, kuris gali trukti iki 25 metų ar daugiau. Kokiais atvejais galite pasiimti ilgalaikę paskolą ir kokie pagrindiniai jų tipai vyrauja rinkoje?

Ilgalaikė paskola būstui

Ilgalaikė būsto paskola skirta sklypo ar namo įsigijimui, remontui, rekonstrukcijai. Tai vienas populiariausių ilgalaikių paskolų tipų, kurio anksčiau ar vėliau prireikia praktiškai kiekvienam. Net jei ir turite pinigų sumą, už kurią galėtumėte įsigyti ar įsirengti namus, finansų specialistai pataria imti paskolą, o likusius pinigus investuoti kitur, ir taip su laiku gauti didesnę grąžą sau.

Kad gautumėte ilgalaikę paskolą, svarbu turėti stabilias oficialias pajamas. Pateikus paraišką, kiekvieno asmens mokumas ir rizikos veiksniai yra vertinami individualiai. Vertinant ilgalaikę paskolą būstui taip pat atsižvelgiama ir į šeiminę padėtį bei vaikų skaičių. Pagal šeimos narius apskaičiuojama vienam nariui per mėnesiu tenkanti suma – taip bankas ar kredito bendrovė gali numatyti jūsų galimybes išmokėti paskolą ateityje.

Ilgalaikė paskola su turto įkeitimu

Ilgalaikė paskola su turto įkeitimu gali būti suteikta verslo plėtrai, remontui, kito būsto įsigijimui. Šis ilgalaikės paskolos tipas taip pat praverčia, jei kreipiatės dėl itin didelės sumos, ir nors gyvenate pakankamai pasiturinčiai, jūsų gaunamos pajamos nėra pakankamos visai sumai padengti. Įkeičiant nekilnojamąjį turtą, jūs suteikiate paskolos davėjui garantiją, todėl galite skolintis net ir esant didesnei rizikai ar neturint pradinio įnašo sumos.

Refinansavimas ilgam laikotarpiui

Kai kurios kredito bendrovės teikia įsiskolinimų refinansavimo paslaugą. Tai ilgalaikė paskola, kuomet kredito įmonė perima jūsų turimus mažesnius finansinius įsipareigojimus, juos sujungia į vieną ir sulygina ilgalaikei paskolai. Taip galite suderinti geresnes paskolos sąlygas, gauti mažesnes palūkanas ir atsikratyti jums ilgai ramybės nedavusių skolų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *