brūkšninių kodų skaitytuvas

Brūkšninių kodų skaitytuvai buvo pradėti naudoti sąlyginai neseniai, aštuntojo dešimtmečio pradžioje. Jie gali būti naudojami gamybos, prekybos, logistikos ir dar daugiau sričių. Skaitytuvai sukėlė perversmą inventoriaus valdymo, sekimo ir duomenų rinkimo procesuose, padidindami darbų efektyvumą ir tikslumą įvairiuose sektoriuose. Šiai dienai rinkoje galima rasti įvairiausių tipų brūkšninių kodų skaitytuvų, tad gali būti šiek tiek sunku išsirinkti tinkamą.

Vieni populiariausių yra belaidžiai brūkšninių kodų skaitytuvai, kurie kodo duomenims perduoti į reikiamą įrenginį, naudoja Bluetooth arba Wi-Fi ryšį. Belaidžiai skaitytuvai itin populiarūs mažmeninėje prekyboje, inventorizacijos procesuose ir logistikoje, kur mobilumas yra būtinas. Juos patogu nešioti ir paprasta naudoti, migruojant iš vienos vietos į kitą. Belaidžiai skaitytuvai dažniausiai būna įkraunami arba veikiantys su baterijomis.

Belaidei skaitytuvų kategorijai priklauso ir mini arba kišeniniai brūkšninių kodų skaitytuvai. Jie itin kompaktiški ir lengvi. Šie dažnai naudojami inventoriaus valdymui lauke ar kitoms lauko paslaugoms. Svarbu paminėti, kad jo veikimo nuotolis gali būti gana ribotas, todėl svarbu įsivertinti kokiame plote bus naudojamas skaitytuvas.

Daugiakryptis brūkšninių kodų skaitytuvas skirtas brūkšniniams kodams nuskaityti įvairiais kampais ir kryptimis. Juose naudojama pažangi vaizdo technologija arba net keli skaitikliai, kad brūkšniniai kodai būtų užfiksuoti, nepriklausomai nuo jų padėties. Šie skaitytuvai dažniausiai naudojami maisto prekių parduotuvėse, savitarnos kasose, drabužių parduotuvėse ir paskirstymo centruose, kur brūkšninius kodus gali tekti skenuoti įvairiomis kryptimis.

Daugiakrypčiai kodų skaitytuvai užtikrina greitą ir efektyvų kodų nuskaitymą, mažindami tikslaus etiketės išlyginimo poreikį, ypač tokiose srityse, kaip maisto prekės. Paprastai šis brūkšninių kodų skaitytuvas rinkoje yra brangesnis, lyginant su kitais skaitytuvų tipais ir dėl papildomo sudėtingumo gali prireikti daugiau priežiūros.

Tvirtinami ant paviršiaus, brūkšninių kodų skaitytuvai, dažnai naudojami skenuoti prekybos kasose, bibliotekose ir sveikatos priežiūros įstaigose. Jie suteikia galimybę skenuoti nenaudojant rankinio valdymo – kontakto. Jie patvarūs ir gali atlaikyti sudėtingas aplinkos sąlygas. Tačiau jų lankstumas skenuojant gali būti ribotas, tokiais atvejais, kai brūkšninis prekės kodas yra ant nelygaus paviršiaus.

Dar vieni populiarūs brūkšninių kodų skaitytuvai yra laidiniai, prijungiami prie įrenginio USB ar kitu laidu. Laidiniai kodų skaitytuvai dažniausiai naudojami mažmeninės prekybos parduotuvėse, sandėliuose ir gamybos įmonėse. Nors ir laidai gali riboti mobilumą, jie užtikrina greitą ir tikslų skenavimą, todėl tinka skenuoti ir didelės apimtis.

Įsigyjant brūkšninių kodų skaitytuvus https://barkoduiranga.lt, galioja gamintojo garantijos nuo 12 iki 36 mėnesių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *