akinių rėmeliai Vasara – tai nesibaigiančios pramogos, geras oras ir kaitriai šviečianti saulė. Tiesa, pastarasis aspektas reikalauja tinkamos akių apsaugos. Kokybiški akiniai nuo saulės ne tik sumažins pavojingų UV spindulių poveikį, bet ir užtikrins gerą matomumą. Be to, stilingi akinių rėmeliai tampa mūsų įvaizdžio dalimi ir padeda išryškinti gražiausius veido bruožus. Tiesa, jei norite atrodyti nepriekaištingai, ieškodami idealiai jums tinkančio aksesuaro, nepamirškite vadovautis ir stilistų patarimais.

Kas populiaru ir madinga?

Mados ekspertai teigia, kad pagrindinė šios vasaros tendencija – gana griežtos ir savotiškai dramatiškos linijos. Be to, populiarumo viršūnėje išlieka ryškiaspalviai modeliai. Drąsiausiems pirkėjams siūlomi kelių spalvų gaminiai – rėmeliai, kurių frontalė ir abi kojelės yra skirtingų atspalvių. Tiesa, kaip ir visada, drąsūs sprendimai siejami su eksperimentų ir įvaizdžio pokyčių nebijančiais žmonėmis. Santūresniems pirkėjams rekomenduojami pilki ar marmurinio atspalvio rėmeliai, suteikiantys daugiau individualumo, tačiau netraukiantys aplinkinių dėmesio.

Dažniausios pirkėjos – moterys

Nors akiniai populiarūs tiek tarp moterų, tiek tarp vyrų, kur kas didesnį pirkėjų ratą sudaro dailioji lytis. Mados ekspertai teigia, kad išskirtinėms moterims, vertinančioms dėmesį ir siekiančioms atrodyti nepriekaištingai, siūlomi griežtų formų ir chromu puošti akinių rėmeliai. Vertinant formas, populiariausiomis išlieka modernios „katės akys“. Stilistai tvirtina, kad šis pasirinkimas ne tik išryškina moters veido bruožus, bet ir kuria laimingos ir besišypsančios, sėkmingos ir spindinčios moters įvaizdį. Kai kurie didieji gamintojai siūlo ir iš praėjusio amžiaus sugrąžintus apvalių formų rėmelius, kurie pabrėžia moters išskirtinumą, kaprizingumą, modernumą. Verta pažymėti, kad nyksta ilgą laiką gyvavusios proporcingumo idėjos, t. y. stilistai nebemano, kad rėmelių forma turi būti atvirkščiai proporcinga veido formai. Priešingai – pirkėjams siūloma vis drąsiau eksperimentuoti.

Akiniai už gerą kainą – kaip perkant sutaupyti?

Jei norite džiaugtis išties kokybiškais ir stilingais akiniais, rinkitės žinomų gamintojų modelius. Stilistai pataria vengti nemokamų rėmelių ar itin pigių gaminių, kadangi paprastai jie nebeatitinka mados reikalavimų. Tiesa, negalima paneigti – kaina atlieka itin svarbų vaidmenį, tačiau, siekdami realizuoti išrankiausių klientų poreikius, daugelis optikos salonų organizuoja patrauklias akcijas ir skelbia išpardavimų dienas, kurių metu net ir žinomo vardo akiniai parduodami itin geromis kainomis. Be to, optikos salono konsultantai siūlo neskubėti – atėję ieškoti akinių, išbandykite bent kelis rėmelių modelius, pasikonsultuokite su salono darbuotojais, drąsiai matuokitės ir ekstravagantiškus gaminius – galbūt jie taps esmine jūsų įvaizdžio dalimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *