Po daugiau nei dviejų metų trukusių studijų kokybės vertinimo, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Antano Gustaičio aviacijos institutas (VILNIUS TECH AGAI) prisijungė prie tarptautinio aviacijos ir kosmoso technologijų plėtros tinklo PEGASUS.

VILNIU TECH yra pirmasis universitetas Baltijos šalyse prisijungęs prie šios bendruomenės. Šis tinklas vienija 11 Europos šalių ir 28 elitinius universitetus, tarp kurių yra Delfto technikos universitetas, ENAC, Kranfieldo universitetas, Milano politechnikos universitetas, KTH karališkasis technologijų institutas, Turino politechnikos universitetas, Berlyno, Braunšveigo ir Dresdeno technikos universitetai.

Drauge tinklo partneriai tyrinėja ir dalinasi žiniomis apie aviacijos ir kosmoso technologijas, o PEGASUS užtikrina efektyvią žinių ir informacijos sklaidą tarp universitetų. Tai visiems tinklo nariams suteikia galimybę gilinti žinias partnerių universitetuose. Įgytos patirtys padės ir toliau tobulinti studijų kokybę, bei užtikrinti ruošiamų aviacijos specialistų konkurencingumą ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

„Didžiuojuosi, kad AGAI studijų kokybė atitiko PEGASUS tinklo keliamus reikalavimus, tai yra reikšmingas AGAI pripažinimas tarptautinėje bendruomenėje. Šis bendradarbiavimas suteiks galimybę AGAI mokslininkams ir studentams plėsti savo akiratį sprendžiant aviacijos iššūkius“, – sako VILNIUS TECH AGAI dekanas dr. Justas Nugaras.

Šiuo metu, dėl COVID-19 ir karantino pasaulyje ir Lietuvoje, aviacijos sektorius taip pat yra stipriai suvaržytas, tačiau aviakompanijos ruošiasi ribojimų pabaigai, peržiūrėdamos ir atnaujindamos savo infrastruktūrą ir procesus.

Reaguojant į tai VILNIUS TECH AGAI siekia plėsti studentų akiratį ir užtikrinti studentų lankstumą bei gebėjimą prisitaikyti prie atsinaujinančio ir su naujais iššūkiais susiduriančio Lietuvos ir Europos aviacijos sektoriaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *