Vandens filtrai namams yra geriausiais sprendimas norint džiaugtis puikia sveikata, savo buitinių prietaisų ilgaamžiškumu, skalbinių bei indų švara. Trumpiau tariant, švarus vanduo yra geros savijautos ir patogios kasdienybės garantas. Tačiau vandens filtrai, kaip ir bet kurie kiti prietaisai, turi polinkį sugesti. Tuomet reikalingas filtrų remontas. Štai tuomet labai svarbu pasirinkti išties profesionalius meistrus, kad šie darbai neužtruktų pernelyg ilgai ir neatneštų nereikalingų piniginių nuostolių.

Kaip surasti tokius patikimus specialistus? Bene geriausias įrodymas, jog turite reikalų su tikrais profesionalais – platus paslaugų spektras ir ne ką mažiau platus klientų ratas. Savo darbą gerai išmanantys specialistai jums pasiūlys tokias filtrų remonto, priežiūros ir profilaktikos paslaugas:

Geriamojo vandens sistemų darbus. Geriamojo vandens sistemos, dažnai vadinamos atbulinio osmoso  filtrais, yra skirtos ruošti geriamąjį vandenį. Dažniausiai atliekama šių sistemų garantinis ir pogarantinis gedimų šalinimas. Tokioms sistemoms labai svarbus periodinis servisas, kurio metu pakeičiami vandens filtrų elementai, atliekama valymo sistemos dezinfekcija, patikrinama ar tinkamai veikia atbulinio osmoso membrana, vandens siurbliukas bei transformatorius.

Vandens minkštinimo filtrų profilaktiką. Profilaktikos metu nuimamas vandens minkštinimo filtro vožtuvas, išvalomos visos sudedamosios dalys. Jeigu yra poreikis susidėvėjusios detalės pakeičiamos naujomis. Kruopščiai išvaloma druskos talpykla. Specialistai pasakoja, jog tokia nuolatinė priežiūra paprastai leidžia išvengti didesnių šių filtrų remonto darbų.

Nugeležinimo filtrų profilaktikos darbus. Šiems filtrams taip pat yra nuimamas vandens nugeležinimo filtro vožtuvas, išvaloma kruopščiai visos detalės, susidėvėjusios pakeičiamos naujomis. Jeigu įrenginys turi oksidacinę talpą, yra išsukama galva, patikrinamas automatinio nuorinimo vožtuvas ir oksidacinė talpa praplaunama.

Vandens filtrų druskų pristatymą. Kaip žinia, kad įrenginys veiktų idealiai, reikalingos kokybiškos priemonės. Jeigu jūsų meistrai turi platų savo paslaugų tinklą, tuomet vandens filtrams reikalingas druskas jums pristatys bet kuriame Lietuvos kampelyje. Paprastai įmonės, kurios specializuojasi vandens filtrų aptarnavimo ir remonto darbų sferoje, prekiauja druska filtrams, kuri patiekiama dviem pavidalais: fasuota tabletėmis arba skaldyta gabalėliais. Tabletėmis fasuota druska būna vienodos formos, o skaldyta druska dažniausiai būna skirtingų formų gabalėlių.

Nuolatinę profilaktinę priežiūrą. Jeigu turite įsigiję vandens filtrų sistemą ir norite, jog jos remonto darbai būtų kuo retesnis jūsų rūpestis, tuomet meistrai jums pasiūlys pasirašyti turimų vandens sistemų serviso sutartį. Tokiu būdu turimą įrangą nuolatos prižiūrės profesionalai, o jums bus suteikta garantija atliktiems darbams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *