UAB pardavimasNors Lietuvoje yra labai daug skirtingo pobūdžio įmonių – drąsiai galima sakyti, kad UAB yra viena populiariausių. Kol vieni nuo pat pradžių steigia savo įmones ir tiki, kad jos bus labai sėkmingos, tuo tarpu kiti renkasi pirkimo iš kitų galimybę. UAB pardavimas Lietuvoje populiarus, kadangi jauniems verslininkams nusipirkti įmonę reiškia kur kas pigiau pradėti savo verslą. Tiesa, lyginant su kitomis įmanomomis įmonėmis Lietuvoje – UAB tikrai geriausias pasirinkimas. Kodėl? Galima pabrėžti akivaizdžius pliusus.

  • UAB įstatinis kapitalas nėra jau toks didelis, kad pradedantysis verslininkas negalėtų susirasti investicijų iš kur jį gauti. Šiuo metu jis siekia kiek daugiau nei 3 000 eurų, taigi suma tikrai nėra labai didelė. Žinoma, ne visų kompanijų steigimas apskritai reikalauja pradinio įnašo, tad klausimas, kodėl verta pasirinkti šį variantą ir dar mokėti? Atsakymas antrame punkte?
  • Labai džiaugiamasi tuo, kad turint UAB asmuo paprasčiausiai nerizikuoja savo turtu. Tai reiškia, kad jis gali drąsiai rizikuoti ir net priimti kokius nors neįprastus sprendimus, jeigu galvoja, kad jie gali būti naudingi. Paprasčiausiai, jeigu kompanija bankrutuos – asmens turtas bus visiškai neliečiamas.
  • Galima akcentuoti ir tai, kad UAB turėjimas neįpareigoja nuolatos žiniasklaidai pasakoti, kokie yra jūsų veiksmai. Šiuo atveju AB yra visiškai atvira visiems, kuri tik nori daugiau apie ją sužinoti.
  • Kiekvienas savininkas turi tam tikras akcijas, kurios ir padeda būtų bendrasavininku. Turimos akcijos gali būti padovanojamos arba parduodamos, taigi labai paprasta perleisti savo įmonės dalį kitiems. Tokiu atveju egzistuoja ir UAB pardavimas. Tačiau tokiu atveju viskas kur kas paprasčiau tuomet, kai visos akcijos priklauso vienam žmogui.
  • Turint UAB yra labai daug lengvatų, kurias suteikia valstybė. Paprasčiausiai siūlome pasidomėti ir kuo detaliau išsiaiškinti visas detales, kad minimos nuolaidos Jums būtų paprasčiausiai sėkmingai pritaikomos.

UAB puikus būdas siekiant įgyvendinti savo svajones bei norus. Niekas kitas už jus nepadarys to apie ką svajojote ilgą laiką. Siūlome drąsiai pasižiūrėti į likimą ir ryžtingai įgyvendinti savo svajones.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *