topografinė nuotrauka

Planuojant sklype tam tikrus projektavimo darbus (sklypo pardavimą, paskirties keitimą, statybas, ir t.t.) svarbu nepamiršti svarbaus formalumo – visais šiais atvejais turi būti padaroma topografinė nuotrauka, ir šiose situacijose reikės kreiptis į specialistus, turinčius licenciją, ir galinčius užtikrinti nepriekaištingą darbų kokybę.

Išsirinkite tinkamą specialistą

Taigi, pirmas dalykas, ką jums reikės padaryti, – tai išsirinkti tinkamą specialistą, kuris garantuos sklandų darbą, ir viską atliks tinkamai, kaip yra numatyta topografinių nuotraukų atlikimo taisyklėse. Tikrai nereikėtų skubėti renkantis tinkamiausią paslaugos tiekėją, ir visuomet svarbu įsitikinti, kad jo atliekami darbai yra vertinami tikrai palankiai. Apsispręsti jums gali padėti įvairios rekomendacijos bei atsiliepimai. Visa tai tikrai galėsite rasti internetinėje erdvėje, ir netrukus galėsite nuspręsti, kokį sprendimą vertėtų priimti.

Dėl paslaugų kreipkitės iš anksto

Šiltuoju metų laiku topografinių nuotraukų atlikimas yra gana populiarus, tad šiuo laikotarpiu specialistai gali būti labai užimti. Visada yra patartina dėl reikalingos paslaugos kreiptis dar iš anksto, ir tokiu atveju galėsite būti užtikrinti, kad planuojami darbai tikrai neužsitęs. Topografinės nuotraukos galiojimo trukmė yra vieneri metai, ir praėjus šiam laikotarpiui, nuotrauka turi būti daroma iš naujo: per metus žemės sklype gali atsirasti įvairių pokyčių, todėl galiojimo trukmė yra tokia trumpa. Topografinėje nuotraukoje yra vaizduojamas ne tik reljefas, bet ir statiniai, požeminės komunikacijos bei ilgamečiai medžiai. Paprastai topografinė nuotrauka gali būti padaroma per maždaug mėnesį, tačiau visuomet galite pasitikslinti, kiek tai truktų pasirinkus vieną ar kitą specialistą.

Pateikite reikalingus dokumentus

Visais atvejais, kada yra reikalinga topografinė nuotrauka, reikia pateikti reikalingus dokumentus: jums reikės žemės sklypo plano (jis gali būti preliminarus arba detalus), statinių ir žemės sklypo nuosavybę įrodančių dokumentų, bei savininko asmens tapatybės dokumento kopijos. Susisiekę  su specialistais galėsite pasitikslinti, kokius dokumentus reikės pateikti, ir taip pat galėsite užduoti kitus kylančius klausimus.

Taigi, jei jums yra reikalinga topografinė nuotrauka, su pasirinktais specialistais susisiekite dar iš anksto, nes atliekami darbai kiek užtrunka. Atsiliepimai ir įvairios rekomendacijos gali jums padėti paprasčiau išsirinkti tinkamiausią specialistą, teikiantį jums reikalingas paslaugas, todėl neskubėkite priimti tam tikrą sprendimą. Taip pat galite pasidomėti, kas teikia jums reikalingas paslaugas pačiomis geriausiomis kainomis, ir čia gali praversti internetinė paieška: nemažai bendrovių turi savo svetaines, ir jose galima rasti visą reikalingą informaciją, taip pat ir teikiamų paslaugų kainas.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *