striklas
Photo by KIM JINHONG on Pexels.com

Automobilių stiklų priežiūra yra labai svarbi visais metų laikais, tačiau būtent pavasarį dažniausiai pasimato įvairūs įbrėžimai, įskilimai ir įdaužos. Kai kuriais atvejais prireikia ir stiklų remonto paslaugos, o kartais net stiklo keitimo. Tačiau kaip žinoti, kada laikas kreiptis į specialistus ir kaip surasti tikrai patikimus meistrus?

Kada reikalingas automobilio stiklų remontas?

Automobilio stiklų remontas yra gana dažnai reikalinga paslauga, nes stiklai yra labiausiai pažeidžiama automobilio vieta. Todėl jeigu pastebėjote, kad stikle atsirado įdauža, geriau iš karto pradėti ieškoti meistrų, kurie gali atlikti remontą, nes taip sutaupysite labai daug pinigų. Deja, dažniausiai net ir mažos įdaužos, jeigu nėra taisomos, yra linkusios plėstis ir galiausiai tai gali nulemti tai, jog teks keisti visą automobilio stiklą.

Labai dažnai vairuotojai mano, kad gali patys pasirūpinti nedidele įdauža, tačiau taip galvoti pavojinga, nes tam, kad stiklų automobilio remontas būtų atliktas kokybiškai, reikia naudoti ne tik tam pritaikytas medžiagas, bet ir specialius įrankius. Tik tuomet įdaužą galima sutaisyti taip, kad jos nesimatytų, o stiklo atsparumas būtų atkurtas.

Jeigu įdauža stikle plečiasi ir yra didelė, nereikėtų laukti ir būtinai reikia kreiptis į meistrus. Jie įvertins ir pasakys, ar čia reikalingos stiklų remonto paslaugos, ar jau reikėtų stiklą keisti.

Kaip rasti stiklų meistrą?

Nors daugybė vairuotojų mėgsta savo automobiliu rūpintis patys, kai kuriuos darbus geriau patikėti profesionalams. Pavyzdžiui, stiklų remonto paslaugos tikrai yra ta sritis, kur patiems eksperimentuoti nereikėtų, ner rizikuojate stipriai pabloginti situaciją,. Tačiau kaip pasirinkti gerą specialistą?

    • Specializuoti centrai. Stiklų remonto paslaugos geriausiai bus atliktos ne bet kuriame autoservise, o tame centre, kuris specializuojasi darbui su stiklais. Meistrai, kurie atlieka restauravimo, remonto darbus, kurie tamsina stiklus ir juos keičia geriausiai išmano šį darbą, turi visus reikiamus įrankius ir gali pasiūlyti sprendimą bet kurioje situacijoje.

    • Tinkama patirtis. Rinkitės meistrus, kurie turi patirties ir pakankamai žinių. Neverta pasitikėti meistru, kuris anksčiau nedarė stiklų remonto, nes kyla rizika, kad darbas bus atliktas nekokybiškai.

    • Geri darbo rezultatai. Prieš pasirinkdami servisą, pasidomėkite klientų atsiliepimais. Geri atsiliepimai rodo, kad meistrai dirba profesionaliai, puikiai atlieka savo darbą ir jais galima pasitikėti.

    • Patikimi partneriai. Geriausiai rinktis tuos remonto centrus, kurie dirba su stiklų gamintojais ir tiekėjais, o tai reiškia, kad jų naudojamos medžiagos yra profesionalios ir patikimos. O prireikus pakeisti stiklą, nesunku bus įsigyti būtent tokį, kuris tinka Jūsų automobiliui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *