Daugelis savo veiklą vykdančių arba sėkmingai verslą vystančių žmonių žino, jog nuo vietos ir patalpų labai daug priklauso. Aišku, jų pasirinkimas dar labai priklauso nuo konkretaus veiklos pobūdžio. Tačiau dažnu atveju prioritetas teikiamas būtent naujos statybos būstams ir juose esančioms patalpoms. Kadangi tokiu atveju galima susikurti norimą jų išplanavimą bei įsirengti vidų pagal asmeninius norus. Taip pat jos neretai yra įsikūrę greta naujų gyvenamųjų kvartalų ar kitose žmonėms patraukliose vietose. Dėl to iškart yra garantuotas atitinkamas jų srautas, tereikia juos sudominti. Be to, tokios vietos pasižymi ir išvystyta infrastruktūra, kas užtikrina patogumą klientams bei gerą bendrą įvaizdį.

Nuo ko priklauso jų kaina?

Tikėtis, jog naujos komercinės patalpos Vilniuje kainuos tiek, kiek ir statytos bei naudojamos ne vieną dešimtmetį tikrai nereikėtų. Kadangi ir sulyginti šias erdves būtų sudėtinga. Tačiau nereikėtų nerimauti dėl didelių kainų, kadangi ne visuomet reikės tiek daug investicijų. O galutinė suma labai priklauso, pirmiausia, nuo pačių patalpų ypatybių. Kuo jos didesnės, tuo atitinkamai ir kaina bus didesnė. Taip pat ją lemia ir vieta, nors tikrai ne visuomet arčiau centro esančios patalpos bus brangesnės, net jeigu tokia tendencija ir pastebima. Be to, įsigyjant tuščias ir neįrengtas patalpas praktiškai visais atvejais bus galima sutaupyti, o tuo pačiu atsiras galimybė vidų įsirengti pagal asmeninius poreikius.

Ar verta nuomotis, o gal geriau įsigyti?

Tai jau kiekvieno individualus apsisprendimas, tuo labiau, kad yra skirtingos verslo strategijos bei finansinės galimybės. O ir naujos komercinės patalpos Vilniuje gali kainuoti labai įvairiai. Todėl kartais tikrai geresnis variantas bus jas įsigyti bei įsikurti taip, kaip ir norisi, tačiau kartais tą padaryti gali būti ir sudėtinga. Tokiu atveju nuoma yra vienintelis variantas. Ir tai tikrai nėra blogai, nors turint savo nekilnojamą turtą jis tampa ir savotiška investicija, kadangi būstų kainos nuolat auga. Taigi, jeigu finansinės galimybės leidžia, reikėtų įvertinti šį aspektą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *