nauji butai VilniujeKiekviena jauna šeima galvoja apie nuosavą būstą. Nauji butai Vilniuje suteikia praktiškai neribotas galimybes rinktis: statybos vykdomos daugelyje miegamųjų rajonų ir arčiau miesto centro, be to, pirkėjams siūlomi tiek dalinės, tiek pilnos apdailos butai. Tiesa, nuosavo buto įsigijimas – itin didelė investicija, reikalaujanti nemažų santaupų ir, dažnu atveju – banko paskolos. Natūralu, kad visuomet siekiame sutaupyti, be to, stebime gana didelius nekilnojamojo turto kainų svyravimus. Ekspertai ragina išlikti budriems ir, prieš priimant galutinį sprendimą, racionaliai įvertinti mums pateiktus pasiūlymus.

Nepamirškite, kad nekilnojamojo turto rinkoje vadovaujamasi išoriniais faktoriais, t. y. būsto kaina priklauso nuo daugybės išorinių aplinkybių. Visų pirma nauji butai Vilniuje įkainojami, įvertinus jų dydį ir lokacijos vietą. Taip jau yra, kad mažiausias butas sostinės centre gali kainuoti kur kas daugiau nei didžiausias būstas, esantis tolėliau už miesto. Be to, nereikėtų pamiršti, kad kuo didesnis miestas, kuo aukštesnė vidutinė gyventojų alga, tuo brangesni ir butai, todėl natūralu, kad butas sostinėje kainuos kur kas daugiau už tokios pačios kvadratūros būstą mažesniame mieste, pvz., Alytuje. Kitas svarbus aspektas – buto plotas. Beje, čia negalima pamiršti paradoksalios situacijos – nors didesnis butas kainuoja daugiau, vis dėlto, didėjant būsto plotui, kaina už vieną kvadratinį metrą krenta žemyn.

Nors minėtieji rodikliai atlieka svarbiausią vaidmenį, nustatant galutinę būsto kainą, vis dėlto, ekspertai ragina įvertinti ir ilgalaikės perspektyvos naudą. Dažna pirkėjų klaida – apsiribojimas nekilnojamojo turto skelbime esančiais skaičiais, nepagalvojus, kokią finansinę ir moralinę naudą vienas ar kitas sprendimas suteiks ateityje, pvz., labai svarbu pagalvoti apie automobilių stovėjimo aikštelę. Galbūt turite galimybę kartu su būstu įsigyti ir vietą stovėjimo aikštelėje arba garažą? Taip išspręsite itin opią problemą, ypač tuo atveju, jei nesate vienintelis vairuotojas šeimoje. Kitas aspektas – socialinė aplinka. Nauji butai Vilniuje paprastai statomi prestižiniuose rajonuose, kuriuose kuriasi jaunos šeimos. Tai reiškia, kad galėsite džiaugtis malonia kaimynų draugija, be to, būsite tikri, kad jūsų vaikai turės draugų, su kuriais galės žaisti kieme. Galiausiai, naujos statybos daugiabučiai paprastai turi saugias ir patogias žaidimų aikšteles, matomas pro gyvenamojo buto langą, todėl galėsite būti tikri dėl savo vaikų saugumo.

Jei norite priimti racionaliai pagrįstą sprendimą, nepamirškite įvertinti daugiabučio techninės charakteristikos, šilumos ir garso izoliacijos. Nors paprastai aukščiausiai kategorijai priskiriami butai kainuoja daugiau, vis dėlto aukšta gyvenimo kokybė lemia mūsų gerą savijautą ir teigiamas emocijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *