išmanieji telefonai

Statistika rodo, kad mobilūs telefonai visame pasaulyje populiarėja žaibiškai. Regis, visiškai ne naujas prietaisas jau nebeturi plėsti savo klientų rato, tačiau taip yra todėl, kad įvairiose šalyse senyvo amžiaus žmonės mobiliaisiais ima naudotis tik dabar. Be to, daugelyje šalių vis jaunesni žmonės įsigyja pirmuosius savo telefonus. Ši tema dažniausiai tampa svarbiu klausimu atžalas auginantiems vaikams.

Kada laikas pirmajam?

Klausimas, kada jau laikas pirkti atžalai pirmąjį mobilų telefoną, anksčiau ar vėliau aplanko visus šiuolaikinius tėvus. Statistika rodo, kad vaikų amžius, kada jie jau turi pirmąjį savo mobilųjį, kasmet vis jaunėja. Pastaruoju metu pagal tėvų apklausas, manoma, kad pirmąjį savo telefoną vaikai gauna būdami 7-10 metų amžiaus. Tai reiškia, kad dažniausiai tėvai ryžtasi nupirkti atžalai mobilų telefoną, kai šis ima lankyti mokyklą.

Dažniausiai tam yra svarios priežastys: tėvai nori žinoti, ar vaikui viskas gerai, norisi turėti galimybę su juo susisiekti, o ypač tais atvejais, kai tėvai kasdien veža vaiką į mokyklą bei vyksta paimti iš jos. Tokiu atveju mobilus telefonas, regis, tampa neatsiejama kasdienybės dalimi.

Tačiau taip pat labai svarbu pabrėžti ir tai, kad kai kurie vaikai su mobiliaisiais susipažįsta daug anksčiau nei turi savo telefoną. Pavyzdžiui, tais atvejais, kai tėvai dar mokyklos nelankantiems vaikams leidžia žaisti su savo telefonais. Tai nėra pati geriausia praktika, nes mobilūs telefonai vaikui tampa kaip žaisliukai, kuriais nereikia rūpintis, jie yra pramogos dalis. Dažniausiai tokie vaikai ima daug ankščiau tėvų reikalauti nupirkti jiems asmeninį mobilų telefoną.

Kokį telefoną rinktis?

Gyvename tokioje visuomenėje, kurioje labai gajus vartotojiškas požiūris į pirkinius ir deja, tačiau vaikai yra ta visuomenės dalis, kuri labai greitai pasiduoda reklamai ir manipuliacijomis. Mobilūs telefonai – vienas iš tų produktų, kuris labai domina vaikus ir paauglius. Dažnai jie linkę įsigyti kuo modernesnius ir naujesnius telefonus. Tačiau tik todėl, kad galbūt kažką panašaus turi kaimynas.

Tuo tarpu gamintojai šiandien jau taikosi prie tėvų poreikių ir siūlo pačius įvairiausius variantus vaikams. Kiekvienas mobiliais telefonais prekiaujantis salonas turi bent kelis modelius, pritaikytus vaikams. Jie lengvai naudojami, nėra greitai pažeidžiami ir dažniausiai nekainuoja didžiulių pinigų. Be to, tėvams reikėtų atminti, kad mobilieji telefonai vaikams turėtų būti ir apdraudžiami. Taip pavyksta išvengti neplanuotų išlaidų. Apie tai, kokie mobilieji telefonai šiuo metu yra patraukliausiomis kainomis, visada galima sužinoti portale kainos.lt supažindinkite vaiką su įvairiais pasiūlymais ir kartu priimkite abiems priimtiną sprendimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *