led

Ieškant geriausių sprendimų lauko apšvietimui, įvairūs gamintojai siūlo skirtingus variantus, tačiau visais atvejais lauke labiausiai patariama montuoti LED technologijos sprendimus. Todėl LED šviestuvai lauke – geriausias pasirinkimas. Planuojant lauko apšvietimą, labai svarbu ne tik pasirūpinti gaminiais, bet ir tinkamai juos išplanuoti, parenkant skirtingus šviesos šaltinius. Nežinote, nuo ko pradėti?

Suskirstykite zonas 

Lauko apšvietimas reikalauja laiko ir kantrybės. Prieš įsigyjant prietaisus, reikėtų iš anksto suplanuoti, kur ir koks apšvietimas bus montuojamas. Pavyzdžiui, kokias zonas norėsite apšviesti. Galbūt norite pakabinti kelis didelius šviesos šaltinius poilsio zonoje, kad ir sutemus joje būtų jauku ir malonu leisti laiką. Tuo tarpu visai kitokio tipo šviestuvų reikėtų ieškoti, jeigu norite apšviesti įėjimą į namą ar svarbius takelius.

Nepamirškite, kad LED šviestuvai – puikus sprendimas ir Jūsų aplinkai išryškinti ir pabrėžti. Gamintojai siūlo puikius prietaisus apšviesti įvairiausius augalus Jūsų kieme. Aukštaūgiams medžiams galite pasirinkti tam specialiai pritaikytus prožektorius, žemesnius augalus papuošti įvairių spalvų apvaliais LED šviestuvais.

Tik tinkamai pagal zonas paskirstę savo sklypą galėsite apskaičiuoti, kiek ir kokių LED šviestuvų Jums reikia. Iš anksto galėsite apskaičiuoti biudžetą, kurį reikėtų skirti norint apšviesti visas savo lauko zonas. Kartais klientai nusprendžia, kad vienu metu visi jiems reikalingi LED šviestuvai gali būti per brangus pirkinys, todėl iš anksto suplanavus apšvietimą zonose, galima apšvietimą įsigyti dalimis, kaskart apšviečiant vis kitą kiemo zoną.

Ieškokite geriausio sprendimo 

Lietuvoje LED technologija sparčiai populiarėja, todėl vis daugiau įmonių siūlo šiuos gaminius. Tačiau norėdami užtikrinti, kad Jūsų kieme LED šviestuvai atrodytų stilingai bei ilgai tarnautų, rinkitės tik patikrintą gamintoją ir pardavėją, siūlantį platų asortimentą bei galinti patarti. Pavyzdžiui, ledlumina.lt prekių kataloge klientams pateikiamas platus įvairių LED šviestuvų pasirinkimas. Skirtingus prietaisus galite derinti tarpusavyje ir išgauti puikius lauko apšvietimo sprendimus.

Be to, nepamirškite pasirūpinti ir kitų kiemo elementų apšvietimu. Pavyzdžiui, LED šviestuvai gali puikiai pasitarnauti apšviečiant kiemą juosiančią tvorą ir vartus joje. Taip pat nepamirškite ir kiemo dekoracinių elementų. Pavyzdžiui, jeigu kieme turite vandens telkinį ar fontaną, su LED apšvietimu jis atgis naujai. Tai ekonomiškas ir saugaus apšvietimo būdas, kuris ne tik ilgai tarnauja,. bet ir nekenkia aplinkai. Pasirūpinkite savo stilingu ir patikimu kiemo apšvietimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *