puslapiu kurimas Kaune

Susikurti puslapį dabar galima ir Balbieriškyje, tačiau tikri profesionalai dirba Kaune. Interneto puslapių kūrimas Kaune yra labai populiari paslauga. Kuo gi tas puslapių kūrimas toks ypatingas?

Programuotojų mieste dirbama ir naktį

Tikrai nesuklysime sakydami, kad Kaunas – programuotojų miestas. KTU paruošia tikrai gerus specialistus, todėl programuotojų Kaune dirba labai nemažai. Geras susisiekimas, nebrangios patalpos, jauni ir veržlūs specialistas – viskas, ko reikia nedidelei tinklalapių kūrimo kontorai.

Tiesa, nemažai programuotojų dirba ir studijuoja, todėl kai kurie darbai daromi visą parą. Gerai, kad interneto puslapiai kuriami su WordPress turinio valdymo sistema, tad čia viskas gana paprasta.

Dizaineriai pasiruošę didžiausiems iššūkiams

Interneto puslapių dizaineriai turi darbo ne ką mažiau, negu programuotojai. Kaune jų yra tikrai ne vienas ir net ne 100. Šių specialistų visada reikia ir reikės. Kaunas – puiki vieta jiems dirbti ir semtis kūrybiškų idėjų bei sprendimų. Kai užeina idėjų badas, galima apsilankyti parke, ar zoologijos sode, pasižiūrėti nykstančių gyvūnų. Po tokių pasivaikščiojimų dažniausiai mūzos grįžta ir niekada nebeišeina…

Talentingi projektų vadovai

Tai aukščiausio lygio profesionalai, kurie niekada nemėgsta girtis savo darbu ir pasiekimais. Kuklumo viršūnė – pats aukščiausias lygis. Gaila, kad ne visi klientai tai supranta… Projektų vadovas koordinuoja kiekvieno puslapio kūrimą nuo pradinio etapo iki pat puslapio paleidimo ir atsiskaitymo su klientais. Labai įtemptas ir reikalingas darbas.

Kaune visi šie trys profesionalai, susivieniję į vieną komandą, tampa nepajudinama iš vietos jėga. Jų rankose pusės Lietuvos interneto puslapiai (kitą pusę pasiglemžia amžinas konkurentas Vilnius, o Klaipėdai lieka tik trupiniai).

Aplink šiuos profesionalus dar trainiojasi visokie socialinių tinklų rinkodaros specialistai, Google Ads reklamos koordinatoriai bei tekstų kūrėjai. Nereikšmingos personos, nuo kurių beveik niekas nepriklauso. SEO specialistai – rimta „chebra“. Taip pasakytų bet kurie puslapių kūrėjai ir būtų beveik teisūs. Kaune SEO gimė, ten ir mirs. SEO profesionalai laikinojoje sostinėje yra patys geriausi – visada domisi naujovėmis, ilgų makaronų klientams ant ausų nekabina ir beveik visada jų prižiūrimus puslapius Google rodo pirmose pozicijose.

Argi nevertėtų ir Vilniaus įmonėms kreiptis į tokius profesionalus iš Kauno. Puslapių kūrimas Kaune kainuoja panašiai, bet kokybės prasme gaunamas tikrai geresnis rezultatas.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *