vidaus durys VilniujeItin plati vidaus durų pasiūla sunkina pasirinkimo galimybes – išsirinkti kokybiškas, tvirtas ir ilgaamžes duris tampa rimtu iššūkiu, ypač tuo atveju, jei šioje srityje neturime žinių ar patirties. Be to, vidaus durys Vilniuje skiriasi ir kainos aspektu – natūralu, kad visi norime įsigyti patikimą gaminį, neišleidę jam savo pusmečio algos. Klausiame specialistų, ką turėtume žinoti, prieš įsigydami vieno ar kito modelio konstrukcijas.

Visų pirma, reikėtų prisiminti, kad kuo didesniame mieste apsipirkinėjate, tuo platesne pasiūla galite džiaugtis. Minėtasis aspektas leidžia rinktis optimaliausią kainos ir kokybės santykį. Vis dėlto, specialistai vieningai sutinka – durys yra ilgaamžė investicija, užtikrinanti ne tik maksimalias komforto sąlygas, bet ir suteikianti daugiau individualumo jūsų namams, pabrėžianti unikalų stilių. Galiausiai – durys privalo atlikti ir savo funkcinę paskirtį, t. y. atskirti patalpas, klientui pageidaujant – užtikrinti tinkamą garso izoliaciją ar pasižymėti aukštomis šiluminėmis savybėmis.

Didžiausią sumą turėsite išleisti tuo atveju, jei rinksitės pilną paslaugų komplektą, pvz., norėsite išsamios konsultacijos durų pasirinkimo klausimais, konstrukcijų atvežimo, montavimo paslaugų, senų durų išrinkimo ir išvežimo. Primename, kad specialistų paslaugos nėra nemokamos – jos įtraukiamos į bendrą pirkinio kainą. Žinoma, minėtasis sprendimas padeda sutaupyti daug brangaus laiko ir užtikrina aukščiausias durų eksploatacijos sąlygas. Ir priešingai, prastai atlikus durų montavimo užduotis, net ir pačios kokybiškiausios konstrukcijos nedžiugins patikimu ar patogiu naudojimu. Be to, verta paminėti, kad paprastai vidaus durys Vilniuje kainuoja kur kas pigiau, jei visos paslaugos teikiamos „iš vienų rankų“, t. y. ta pati įmonė rūpinasi ir durų parinkimu, ir pristatymu, ir montavimo darbais.

Vertindami durų kainą, nepamirškite įvertinti jų komplektacijos. Itin dažna pirkėjų klaida – gundymasis mažomis durų kainomis, kurios yra skelbiamos didžiųjų prekybos centrų lankstinukuose. Kai kuriais atvejais minėtosios konstrukcijos reikalauja gana didelių papildomų investicijų, t. y. tokios durys parduodamos be staktų, rankenų, spynų ir t. t. Ieškodami praktiško sprendimo, turite įvertinti ir durų dizaino klausimus – natūralu, kad įmantriais raižiniais ir netradicinėmis dekoracijomis puoštos durys kainuoja kur kas brangiau už paprastesnio modelio gaminius.

Itin svarbus aspektas – durų kokybė. Šiuo atveju turite prisiminti, kad taupydami galite pralošti – nors šiandien už duris sumokėsite mažiau, tačiau šios konstrukcijos nedžiugins nei savo ilgaamžiškumu, nei patikimu naudojimu. Kad išvengtumėte minėtosios klaidos, rinkitės tik žinomo gamintojo produkciją, pasidomėkite, ar durims suteikiama garantija, kai kuriais atvejais būtina prašyti ir durų kokybę patvirtinančių dokumentų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *