autoservisas vilniuje

Įsigiję norimą automobilį kurį laiką džiaugiamės visais jo privalumais, tačiau verta atkreipti dėmesį, jog nė vienas automobilių gamintojas dar nesukūrė tobulos ir niekada negendančios transporto priemonės. Jei tuo vis dažniau tenka įsitikinti, negaiškite laiko ir patikėkite savo transporto priemonę tikriems profesionalams. Pasirinktas autoservisas Vilniuje padės išspręsti visas problemas ir jūsų automobilis galės ir vėl sėkmingai išriedėti į kelią. Tačiau kaip išsirinkti autoservisą, kuriame specialistai patikimai pasirūpintų jūsų automobiliu?

Patikimi servisai – kokie jie?

Ne paslaptis, jog automobilio pirkimas bei jo išlaikymas paprastai pareikalauja nemažai lėšų. Todėl nenuostabu, jog norite rasti atsakingus meistrus, kuriems patikėtas automobilis nepatirs pakartotinių gedimų, o tai reikš, jog neprireiks dar daugiau investuoti į transporto priemonės eksploatavimą. Dažnai surasti tinkamus ir savo darbą išmanančius mechanikus gali atrodyti tikras iššūkis, tad būtina atkreipti dėmesį į tam tikrus aspektus. Geriausi autoservisai Vilniuje ar bet kuriame kitame šalies mieste visų pirma turėtų užtikrinti savo atsakomybę tiek už atliktus darbus, tiek už atsargines dalis. Todėl pasidomėkite, ar vieta, kurioje ketinate remontuoti automobilį, siūlo darbų garantiją, jei taip – kiek laiko. Atsižvelgiant į tai, kokio amžiaus jūsų automobilis, garantinis laikotarpis, suteikiamas jo remontui paprastai gali svyruoti nuo kelių mėnesių iki kelių metų. Kokybę garantuojantys autoservisai prioritetu laiko bendravimą su klientais, todėl visuomet stengiamasi ieškoti kompromisų tiek dėl atliekamų darbų, tiek dėl jų kainos. Patikrinkite informaciją internete – dažniausiai tam tikruose internetiniuose puslapiuose ir įvairiuose forumuose galite rasti nemažai rekomendacijų bei atsiliepimų, kur geriau nesilankyti – atkreipkite į juos dėmesį.

Kuo nepasitikėti?

Kaip jau minėta, bene svarbiausias kriterijus autoservisams – kokybė už prieinamą kainą. Autoservisai Vilniuje ir daugybėje kitų Lietuvos miestų turi vis daugiau konkurentų, remontuojančių automobilius privačiuose garažuose. Tokie meistrai neretai privilioja būrius klientų dėl siūlomos itin žemos, dėl to – patrauklios paslaugų kainos. Vis dėlto, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, jog kokybės tokie privatūs meistrai, deja, negali užtikrinti. Iš tiesų geras autoservisas Vilniuje ar bet kur kitur visuomet dirba tik su kokybiška ir sertifikuota įranga, o garažuose dirbantys meistrai tokių įrankių neturi. Maža to, dažniausiai tokie meistrai dirba vieni, todėl negali užtikrinti, jog darbai bus atlikti taip greitai, kaip jums reikia. Juk automobilis – kasdien naudojama transporto priemonė, tad jai sugedus visuomet stengiamės suskubti ją taisyti.

Nekokybiškas remontas – ką daryti?

Neretai pasitaiko atvejų, kai tam tikrame autoservise ar privačiame garaže atliekamas remontas, tačiau tai įrodantys dokumentai automobilio savininkui neįteikiami. Vėliau paaiškėja, jog atliktas remontas – ypač nekokybiškas ir automobilį teks taisyti iš naujo. Todėl bene svarbiausia – įsitikinti, jog autoservisas dirba legaliai ir gali jums pateikti reikiamus automobilio remontą įrodančius dokumentus. Autoservisas Toptis – vienas iš tokių. Patikimi meistrai atliks ne tik važiuoklės remontą, šarnyrų restauravimą, ratų suvedimą – čia prekiaujama ir kokybiškomis automobilių dalimis. Tai patikima vieta taisyti automobilius – meistrai ne tik kokybiškai atlieka reikiamus darbus, bet ir pateikia oficialius dokumentus. Tačiau ką daryti, jei remontas nekokybiškas, o jį įrodančių dokumentų neturite? Kadangi automobilių remonto paslaugų teikimo tvarką reglamentuoja Lietuvos įstatymai, galite teikti skundą dėl nekokybiškų paslaugų net ir negavę tam tikrų dokumentų. Tačiau tam, kad išvengtumėte šių nemalonumų, būtinai reikalaukite visų reikalingų dokumentų – tik taip įsitikinsite, jog jūsų pasirinktas autoservisas Vilniuje ar kitame mieste teikia teisėtas ir kokybiškas paslaugas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *