„Cummins“ bendrovės centrinė būstinė yra įsikūrusi Kolumbe, Indianoje (JAV). Kompanija dirba plačiai ir aptarnauja klientus maždaug 190-je šalių. Šiuo metu Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje yra vienintelis įgaliotasis atstovas. Pagrindinė kompanijos prekė – cummins dyzeliniai varikliai. Šie įrenginiai pasižymi ilgaamžiškumu, darbo našumo, gera kaina ir kokybe. Atrodo išvardintos visos pagrindinės savybių, koks turi būti patikimas variklis. Jei kreipsitės į įmonės atstovus, jie jums galės pasiūlyti ir originalių atsarginių dyzelinių variklių dalių, jų priežiūrą bei remontą, generatorių diagnostiką ir kalibravimą.

Cummins dyzeliniai varikliai yra ekonomiškumo, patikimumo ir ekologiškumo modelis. Šiandien „Cummins“ bendrovė užima pirmaujančią vietą tarp nepriklausomų variklių gamintojų, kurių talpa nuo 60 iki 3500 litrų. Sunku net patikėti, bet kompanija kasmet gamina daugiau nei 1 mln. variklių.

Kodėl verta rinktis dyzelinį variklį?

  • Tokie nauji varikliai yra švaresni ir draugiškesni aplinkai. Ar žinojote, kad dyzelinis variklis, kurio galia tokia pat kaip benzininio variklio, išmeta mažiau CO2? Dyzelinio variklio degalų sąnaudos yra mažesnės, todėl mažesnis ir bendras išmetamų teršalų kiekis. Jau galima pamiršti ir garsų dyzelinio variklio burzgimą. Šiuolaikiniai varikliai veikia labai tyliai ir nesukelia stiprios vibracijos.

Pamirškite, jog dažnai sakoma – dyzeliniai automobiliai teršia gamtą labiau už benzininius. Visgi  lygiai taip pat teršti gali ir neprižiūrimas benzininis automobilis. Visų svarbiausia yra automobilio aptarnavimas laiku ir tinkamai patikimame autoservise.

  • Dyzelinio variklio degalų sąnaudos yra mažesnės. Vidutiniškai dyzelinis variklis sunaudoja apie 15–20 % mažiau degalų nei jo benzininis ekvivalentas. Dažniausiai lietuviai ir renkasi dyzelinius mažalitražius automobilius dėl pigaus remonto ir žemų kuro sąnaudų. Dyzeliu varomi automobiliai atsidūrė antroje vietoje pagal eksploatacijos pigumą (po varomų dujomis).
  • Ekspertai sako, kad dyzeliniai varikliai yra patvaresni. Juk neveltui komercinės transporto priemonės yra būtent tokiais varikliais. Jie nesugenda net nuvažiavus šimtus tūkstančių kilometrų. Todėl tiems, kas daug keliauja tiek mieste, tiek užmiestyje, siūloma rinktis dyzelinį automobilį. Taip bus galima sutaupyti pinigų degalams.

Tai – pagrindiniai pliusai ir kriterijai rinktis dyzelinį variklį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *