įmonės steigimasApsispręsti kurti savo verslą – visada nemažas iššūkis, žadantis pokyčius ir perspektyvas, tačiau neatsiejamas nuo  daugybės neišvengiamų žingsnių. Įmonės steigimas, tiksliau proceso sudėtingumas, priklauso nuo būsimos įmonės veiklos pobūdžio, dydžio, savotiškai – ir nuo steigėjo patirties. Akivaizdu, kad pirmą kartą susidūrus su įmonių steigimo procesais, steigėjui gali iškilti nemažai neaiškumų, todėl natūralu, kad visada praverčia specialisto konsultacijos. Čia praversti gali įmonės UAB „Apskaita AG“ konsultacijos ir bendrovės internetinėje svetainėje  http://imoniu-steigimas.eu/ pateikta informacija.

Trumpai apibūdinant įmonės steigimo procesą, būtų galima išskirti svarbiausius žingsnius. Visų pirma startuojama nuo steigimo sandorio sudarymo, kurį seka įmonės pavadinimo pasirinkimas. Šis glaudžiai susijęs su prekės ženklo bei logotipo kūrimu. Atidaroma įmonės kaupiamoji sąskaita banke, pildomi bei ruošiami būsimos įmonės dokumentai. Vėliau dokumentai tvirtinami pas notarą ir įmonė registruojama Juridinių asmenų registre ir atidaroma pagrindinė sąskaita banke. Iš pirmo žvilgsnio paminėti žingsniai gali pasirodyti labai aiškūs ir paprasti, tačiau bendras procesas reikalauja nemažai pastangų ir laiko. Vien pavadinimo pasirinkimas reikalauja pasverti daugybę faktorių, tarp kurių –idėjos išskirtinumas, pavadinimo unikalumas, ateities perspektyva, skirtumas nuo rinkoje esančių įmonių pavadinimų.  Bendrovės UAB „AG apskaita“ išsamia pateikti skirtingų pobūdžių įmonių steigimo žingsniai. Juk įmonės steigimas ir proceso terminai bei sudėtingumas priklauso nuo to, ar norima steigti uždarąją akcinę bendrovę, ar mažąją bendriją, ar viešąją įstaigą, ar individualią įmonę. Sava specifika pasižymi asociacijos steigimo, labdaros fondų steigimo procesai. UAB „AG apskaita“ teikia profesionalias konsultacijas ne tik steigimo klausimais, bet ir padeda pasirinkti tinkamą steigiamos įmonės pobūdį, informuoja apie terminus, būsimus buhalterinius procesus, teikia konsultacijas verslo finansavimo bei galimybių klausimais, informuoja apie mokesčių, kreditų ir visus buhalterinės veiklos aspektus. Turint omenyje, kad šiandien viena svarbiausių žmogaus valiutų yra laikas, visada naudinga ne tik įmonės steigimo konsultacijas, bet ir patį nemažai techninio darbo reikalaujantį procesą patikėti specialistams. Pristatomos įmonės internetinėje svetainėje pateikiamas išsamus skirtingų pobūdžių įmonių steigimo kainoraštis, pateiktos kitų paslaugų kainos. Patrauklus paslaugų aprašymas, geri atsiliepimai tik patvirtina, kad UAB  „AG apskaita“ – puiki galimybė įmonę įsteigti greitai ir saugiai.

Įmonės steigimas gali būti paprastas ir malonus procesas. Svarbu savo darbus ir būsimą turtą patikėti tikriems profesionalams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *