NuomaJums siūlo išbandyti elektrinių paspirtukų nuoma paslaugas. Pasinaudokite elektrinių paspirtukų nuoma Kaune ir džiaukitės įdomiu ir gražiu laisvalaikiu mieste, gamtoje ar bet kuriame Lietuvos kampelyje. Ši transporto priemonė itin praverčia kelionių metu – kada norima pamatyti daug per trumpą laika, įvairias šventes, renginius, atidarymus ir t.t.

Aktyviai mėgstantys leisti laisvalaikį, pasižvalgyti po apylinkes ar tiesiog pabūti gryname ore, jau neapsiriboja dviračiais – savo populiarumu juos lenkia elektriniai paspirtukai. Ne iš vieno specialisto galite išgirsti, kad šiandien paspirtukas „ant bangos“!  Ši transporto priemonė turi itin daug pranašumų, todėl yra mėgstama įvairaus amžiaus klientų bei yra naudojama įvairiomis progomis. Elektriniais paspirtukais ne tik galima įveikti atstumą nuo taško A iki taško B, tačiau ir smagiai praleisti laisvalaikį, pasilinksminti renginiuose.

paspirtukai

Juos itin lengva transportuoti bei pakankamai nesunku prireikus pakelti bei panešti. Kadangi tai dar ganėtinai naujovė Lietuvoje, važiavimas elektriniu paspirtuku prideda žavesio bei adrenalino. Galime drąsiai sakyti, kad tai ir mados akcentas. NuomaJums paspirtukai spėjo sudalyvauti ne viename šauniame renginyje.

NuomaJums siūlo išbandyti Xiaomi M365 elektrinius paspirtukus. Paspirtukus pardavinėjantys specialistai pasakys, kad tai vienas populiariausių modelių rinkoje. Mat šie modeliai itin patvarūs, juos lengva valdyti, išvysto optimalų greitį bei įveikia ilgus atstūmus. Tokiu elektriniu paspirtuku gali džiaugtis vairuotojas iki 100 kg. Paspirtukas sveria 12,5 kg, jis itin kompaktiškai susilanksto – šios detalės skirtos tam, kad keliaujant su juo mieste, panorus užsinešti ar įsinešti į viešąjį transportą, būtų nesunku tą padaryti.

RedBull muilinių lenktynėse buvo naudojami paspirtukai

Praėjusiais metais vykusios įspūdingos „RedBull muilinių lenktynės“ Kaune, jau dabar laikomos vienu iš įspūdingiausių rudens renginių. Spaudoje ilgai netilo kalbos, kad azartiškas linksmybių šou bus kartojamas dar ne vieną kartą. Ant Parodos kalno vykusiame renginyje, kuriame dalyvavo daugiau nei 50 tūkst. žmonių, buvo galima išsinuomoti ir NuomaJums siūlomus Xiaomi m365 Kaunas paspirtukus. Xiaomi paspirtukų nuoma iš tis renginio dalyviams pasirodė kaip patraukli paslauga. Renginys truko net 6 valandas, tad dalyviai galėjo būti renginyje ar griebti paspirtukus ir apžiūrėti Kauno apylinkes, o skubiam reikalui esant nuvykti į reikiamą vietą ir taip pat greitai grįžti.

Parko atidaryme pasitarnavo papsirtukai

Paspirtukai gali būti naudojami iš ties beveik visur. Jie gali puikiai atrodyti renginiuose, pasitarnauti įmonėms, kaip linksma pramoga ir net būti naudingi parko atidarymuose! Aleksoto parko atidaryme, kurio plotas net 2 ha prireikė ir papildomų transporto priemonių. Norint apžiūrėti žaliąją laisvalaikio zoną pėsčiomis, prireiktų labai daug laiko, tad į pagalbą buvo nuspręsta pasitelkti ir paspirtukus.

Apskritai tokios viešosios žaliosios erdvės labai naudingos ir reikalingos miesto gyventojams. Labai didelė dalis miesto gyventojų dirba biuruose, tad jiems ypatingai reikia aktyvesnės fizinės veiklos ir pabuvimo gamtoje. Laisvalaikio praleidimui pasirinkus parką ar kitą vietą, jeigu tai didesnis plotas, labai svarbu pasirinkti ir tinkamą inventorių. NuomaJums siūlo puikią alternatyvą įprastoms transporto priemonėms, tai Xiaomi paspirtukų nuoma. Su paspirtuku bus nenuobodu leisti laiką gamtoje vienam, o esant didesnei kompanijai žmonių, bus smagu ir pašėlti.

Paspirtukų nuoma Xiaomi m365 ne vienam nemėgstančiam pasivaikščioti pėsčiomis, tai naujas būdas praleisti daugiau laiko gamtoje. Tiesa, Kaunas ne toks jau ir mažas miestas, tad pėstute taip lengvai neapžiūrėsi visų nuostabių jo vietų, o važiuojant automobiliu, kelionė praranda savo žavesį. Elektrinių paspirtukų nuoma Kaune yra vienas puikiausių būdų pažinti įdomiausias Kauno vieteles. Naujais dviračių takais Kaune tikrai liksite sužavėti! Galėsite pasirinkti Jums priimtiniausią atstumą, vaizdingiausias vietas ir keliauti vienas, su draugais ar su visa savo šeima

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *