Apie bentonito izoliaciją tikriausiai teko girdėti ne vieną kartą, kadangi statybų sektoriuje tai yra dažnai pasirenkama ir aktyviai naudojama medžiaga skirta geresnei izoliacijai nuo drėgmės.

Specialus paklotas sėkmingai „susitvarko“ su sunkumais, kurie tradicinėms sistemoms yra sunkiai įveikiami, tad rinktis pažangiausių technologijų gaminį, kuris kurtas naudojant tradicines priemones – geriausias pasirinkimas. Ne tik statybų sektoriaus verslams, tačiau ir asmenims, kurie nori suteikti savo namams daugiau izoliacijos.

Bentonito molio paklotas garantuoja aukštos kokybės izoliaciją nuo perteklinės drėgmės, svarbiausia, kad viskas „užsitaiso“ savaime, tad darbų atlikimas yra greitas, konkretus bei tikslus.

Juolab, šios medžiagos panaudojimo galimybės – taip pat labai plačios, kadangi ji puikiai tinka:

  • Pamatų hidroizoliacijai.
  • Tunelių hidroizoliacijai.
  • Parkingų hidroizoliacijai.
  • Rūsių hidroizoliacijai.
  • Požeminių objektų hidroizoliacijai.
  • Ir kt.

Sistema puikiai prisitaiko prie individualių sandarinimo reikalavimų bei garantuoja, kad pasiektas rezultatas „tarnaus“ ilgai. Žinoma, statybų sektoriaus verslininkai taip pat vertina ir ekonomiškumo kriterijus, kadangi pigiai kainuojanti medžiaga sėkmingai aptarnauja didelius objekto plotus.

Bentonito izoliacija padeda pasiekti didelį efektyvumą todėl, kad paklotui naudojamos geriausios kokybės sandarinimo technologijos:

  • Natrio bentonito išbrinkimas, kuris padeda pasiekti net ir pačius mažiausius tarpelius.
  • Polipropileno geotekstilė, kuri yra atspari neigiamiems aplinkos poveikiams.

Kartu veikdamos šios dvi funkcijos leidžia džiaugtis paklotu, kuris pasirūpins bet kokio objekto sandarumu.

Medžiaga puikiai tinka ne tik sienų, tačiau ir lubų bei grindų sandarinimui. Kadangi tolygiai įsiskverbia net ir į pačius mažiausius tarpelius – yra beveik nepastebima, ją galima paprastai padengti viršutiniu dažų arba kitų priemonių sluoksniu. Dėjimas – paprastas, kadangi bentonito paklotas yra suvyniotas į ritinėlį, kurį išjuosti – paprasta, o darbas – švarus.

Svarbiausia medžiagas pirkti iš patikimų prekybos vietų, kadangi daugelis „verslininkų“ bando uždirbti iš žmonių patiklumo ir parduoda jiems pigiau kainuojančius, tačiau visiškai neveikslius paklotus. Tokiu atveju pinigai – išmetami, kadangi net ir gražiai atrodantis paklotas niekaip negali tinkamai įsiskverbti į plyšius bei garantuoti geros izoliacijos. Pirkite tik iš sertifikuotų, patikimų prekybos vietų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *