aliuminis

Aliuminis yra šiek tiek kitoks metalas nei visi kiti. Jis yra gerokai lengvesnis už plieną ir jo tankis ganėtinai mažesnis. Tai geras elektros bei šilumos laidininkas ir yra atsparus korozijai. Todėl gaminiai iš aliuminio  – labai mėgiami tiek su šiuo metalu dirbančių meistrų, tiek aliuminio gaminių užsakovų.

Aliuminis pasiduoda bet kokioms operacijoms. Jį galima:

  • Lenkti;
  • Atpjauti;
  • Suvirinti;
  • Štampuoti;
  • Frezuoti.

Daugelis žmonių, mažai susidūrę su aliuminio gaminių gamyba ir apdirbimu, domisi, ką gali duoti aliuminio frezavimas. Pats frezavimas – tai toks procesas, kuris reikalingas įvairiausių detalių gamybai. Per gana trumpą laiką galima sukurti didelius kiekius kokybiškos produkcijos. Aliuminis yra frezuojamas automatizuotai, tad užtikrinamas  preciziškas tikslumas, vadinasi, pati aukščiausia gaminių kokybė.

Aliuminio pjaustymas, frezavimas ir kitos atliekamos operacijos leidžia išgauti pačias įvairiausias aliuminio formas, kurios panaudojamos statybose, dekoravime, apdailoje ir įvairiausių, net pačių netikėčiausių gaminių kūrime. Jis yra nepakeičiamas gaminant transporto priemonių dalis: stūmoklius, korpusus, automobilių variklius, guolius, vairo komplektus ir kt. Aliuminis labai plačiai naudojamas kaip pakavimo medžiaga ir yra bene didžiausias konkurentas tarp kitų pakuočių perdirbimo medžiagų.

Įmonės,  kurios  užsiima aliuminio apdirbimu, tame tarpe ir frezavimu, gali pasiūlyti pačias įvairiausias aliuminio formas. Paminėsime keletą pačių populiariausių:

  • Standartiniai aliuminio lakštai. Tai įvairių storių ir matmenų plokštės, kurios dėl savo lengvumo ir ilgaamžiškumo naudojamos statybos, reklamos,  pramonės srityse.
  • Standartiniai aliuminio profiliai. Tai įvairiausių formų vamzdžiai bei strypai, be kurių sunkiai išsiverstų ventiliacijos, automobilių gamybos, reklamos sritys.
  • Aliuminio juostos rulonuose. Tai skirtingų storių, lydinių ir matmenų juostos suvyniotos į skirtingo diametro ritinius. Jos yra tikras atradimas reklamos gamyboje, nes dažniausiai naudojamos šviečiančių raidžių gamyboje.
  • Aliuminio kompozitas. Šį produktą paprastai skirstoma į dvi dalis: aliuminio kompozitinės plokštes ir fazadinės kompozitinės plokštes. Jos išskirtinai naudojamos fasado apdailai ir apsaugai.

Bet kokiu atveju, apie platesnes aliuminio gaminių panaudojimo galimybes Jums gali papasakoti šios srities profesionalai. Todėl, taupydami savo laiką ir pinigus, kreipkitės į savo darbą išmanančius profesionalus iš Promi.lt, kurie visus pažadus ir pagarbą kliento poreikiams parodys kokybiškais darbais.

Kalbant apie kainą, verta paminėti, jog aliuminis yra gana pigi medžiaga. Minėtas lengvas darbas su aliuminiu, jo puikus prisitaikymas bet kokioms operacijoms, tuo pačiu metu neprarandant savo savybių, leidžia išlaikyti ne tik gaminio kokybę, bet ir patrauklią kainą.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *