kolonėlėMuzika turi būti klausoma tik kokybiškai. Bent jau to iš mūsų nori visi muzikos kūrėjai, kurie stengiasi įrašyti gerą garsą ir, aišku, jį parduoti. Su pardavimais dabar problemų nekyla, nes yra visos iTunes, Spotify ir kitos muzikos platformos, kurios parduoda kokybiškai įrašytą muziką. CD amžius dar nepraėjo, bet mūsų vaikai gali jau ir nebeatsiminti, kam tas švytintis diskas naudojamas ir kur jį dėti. Ką atsimename mes ir atsimins mūsų vaikai – tai garso kolonėles. Jos buvo mūsų laikais ir ypač dabar. Technologijos vietoje nestovi ir garso kolonėlės, kaip ir kiti prietaisai, tobulėja ir juda į priekį.

Tiesa, per pastaruosius 20-30 metų jos gana sumažėjo. Tokį garsą, kurį duodavo didelės kolonėlės praeito amžiaus pabaigoje, dabar galima gauti iš nešiojamo kompiuterio dydžio kolonėlių. Svarbu, kad jos būtų kokybiškos.

Kokybiškos garso kolonėlės privalo būti kiekvienuose namuose. Ir štai kodėl:

  • Kolonėlės prijungiamos prie televizoriaus ir taip gaunamas namų kinas. Jei kolonėlės išdėstytos ratu, galima beveik atkartoti „Surround“ garso technologiją, įdiegtą profesionaliuose kino teatruose. Į tokią garso sistemą sukišta ne viena dešimtis tūkstančių eurų, tad namie tokios investicijos į garso aparatūra beveik nerasite.
  • Kolonėlės pakankamai stilingo, kad būtų kuo puikiausia interjero detalė. Aišku, jų spalva dažniausiai juoda, tad reiktų pasižiūrėti, kokius kontrastus su sienų ir grindų spalva jos sudaro.
  • Kompiuteriu naudojasi dauguma. Dažnai kompiuteris tampa DJ pultu vakarėlio metu. Kokybiškos kolonėlės gali padėti pasijausti kaip tikrame klube. Aišku, persistengti nereikėtų, nes kuo daugiau decibelų, tuo piktesni kaimynai…
  • Visada prie kolonėlių galima prijunti bet kokią atsineštą muzikos laikmeną, tarp jų ir telefoną. Tai keičia visą muzikos klausymosi patirtį, nes nebereikia ausinukų, radijo imtuvų, CD grotuvų – viskas telpa išmaniajame telefone. Laidelis 3,5 į AUX ir viskas – bet kuriame telefone esanti muzika skamba garsiai ir kokybiškai.

Kokybiškos garso kolonėlės kainuoja nemažai. Nereikia turėti nepagrįstų vilčių, kad įsigiję pigias kolonėles, džiaugsitės nepriekaištinga garso kokybe. Aišku, yra JBL, Bang&Olfsen, Bose ir kiti gamintojai, kurie kai kuriuos modelius gamina rankomis ir taip jų kaina šokteli į nenormalias aukštumas. Tai prabangos prekė, už kurią reikia atitinkamai susimokėti… Pirkdami garso kolonėles namams internetu galite nemažai sutaupyti. Tik reikia paieškoti tinkamų parduotuvių.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *