LED šviestuvai lauko apšvietimui: stilinga ir saugu

led

Ieškant geriausių sprendimų lauko apšvietimui, įvairūs gamintojai siūlo skirtingus variantus, tačiau visais atvejais lauke labiausiai patariama montuoti LED technologijos sprendimus. Todėl LED šviestuvai lauke – geriausias pasirinkimas. Planuojant lauko apšvietimą, labai svarbu ne tik pasirūpinti gaminiais, bet ir tinkamai juos išplanuoti, parenkant skirtingus šviesos šaltinius. Nežinote, nuo ko pradėti?

Suskirstykite zonas 

Lauko apšvietimas reikalauja laiko ir kantrybės. Prieš įsigyjant prietaisus, reikėtų iš anksto suplanuoti, kur ir koks apšvietimas bus montuojamas. Pavyzdžiui, kokias zonas norėsite apšviesti. Galbūt norite pakabinti kelis didelius šviesos šaltinius poilsio zonoje, kad ir sutemus joje būtų jauku ir malonu leisti laiką. Tuo tarpu visai kitokio tipo šviestuvų reikėtų ieškoti, jeigu norite apšviesti įėjimą į namą ar svarbius takelius.

Nepamirškite, kad LED šviestuvai – puikus sprendimas ir Jūsų aplinkai išryškinti ir pabrėžti. Gamintojai siūlo puikius prietaisus apšviesti įvairiausius augalus Jūsų kieme. Aukštaūgiams medžiams galite pasirinkti tam specialiai pritaikytus prožektorius, žemesnius augalus papuošti įvairių spalvų apvaliais LED šviestuvais.

Tik tinkamai pagal zonas paskirstę savo sklypą galėsite apskaičiuoti, kiek ir kokių LED šviestuvų Jums reikia. Iš anksto galėsite apskaičiuoti biudžetą, kurį reikėtų skirti norint apšviesti visas savo lauko zonas. Kartais klientai nusprendžia, kad vienu metu visi jiems reikalingi LED šviestuvai gali būti per brangus pirkinys, todėl iš anksto suplanavus apšvietimą zonose, galima apšvietimą įsigyti dalimis, kaskart apšviečiant vis kitą kiemo zoną.

Ieškokite geriausio sprendimo 

Lietuvoje LED technologija sparčiai populiarėja, todėl vis daugiau įmonių siūlo šiuos gaminius. Tačiau norėdami užtikrinti, kad Jūsų kieme LED šviestuvai atrodytų stilingai bei ilgai tarnautų, rinkitės tik patikrintą gamintoją ir pardavėją, siūlantį platų asortimentą bei galinti patarti. Pavyzdžiui, ledlumina.lt prekių kataloge klientams pateikiamas platus įvairių LED šviestuvų pasirinkimas. Skirtingus prietaisus galite derinti tarpusavyje ir išgauti puikius lauko apšvietimo sprendimus.

Be to, nepamirškite pasirūpinti ir kitų kiemo elementų apšvietimu. Pavyzdžiui, LED šviestuvai gali puikiai pasitarnauti apšviečiant kiemą juosiančią tvorą ir vartus joje. Taip pat nepamirškite ir kiemo dekoracinių elementų. Pavyzdžiui, jeigu kieme turite vandens telkinį ar fontaną, su LED apšvietimu jis atgis naujai. Tai ekonomiškas ir saugaus apšvietimo būdas, kuris ne tik ilgai tarnauja,. bet ir nekenkia aplinkai. Pasirūpinkite savo stilingu ir patikimu kiemo apšvietimu.

Šviestuvai internetu turėtų būti perkami pagal tam tikras taisykles

www.topolina.ltKetinantys namus atnaujinti naujais baldais, dekoracijomis bei kitais puošniais elementais dabar turi žinoti, kad ne tradiciniai prekybos centrai viską gali pasiūlyti mažesnėmis kainomis. Jeigu atidžiau apžvelgtumėte el. parduotuvių pasiūlymus, tuomet patys įsitikintumėte, kad kainos ten yra vienos mažiausių. Atnaujinant namų interjerą, būtina ne tik priderinti baldus bei dekoracijas – būtina pritaikyti ir atitinkamą apšvietimą. Ieškantiems kokybiškų šviestuvų už mažą kainą, patariama dairytis tokiose el. parduotuvėse kaip www.topolina.lt, nes ten siūlomi įvairių kategorijų šviestuvai bei vis kiti priedai, kurie padės sukurti kokybišką namų ir lauko apšvietimą.

Ypač svarbu akcentuoti, kad apšvietimui skirti įrenginiai turi būti pasirenkami pagal tam tikras taisykles. Galvojate – kokias? Bene svarbiausias reikalavimas – naudoti tokius šviestuvus, kurie būtų saugūs. Visur galima rasti pigius šviestuvus, tačiau ta maža kaina neretai pabrėžia, kad kokybė nėra viena iš gerųjų. Aiškiau kalbant, jeigu norite vėliau išvengti visokiausių trumpų jungimų, tuomet reikėtų rinktis kiek brangesnius šviestuvus ar apšvietimo sistemas. Pigesni šviestuvai tuo ir pasižymi, kad jie gali būti nesaugūs naudojimui. Internetinės parduotuvės gali pasiūlyti platų pasirinkimą ne tik pagal šviestuvų dizainą, bet ir pagal kainą bei kokybę. Jums tik reikia kruopščiai pasidomėti kuriose el. parduotuvėse šviestuvai pardavinėjami suteikiant kokybės garantiją.

Internetu šviestuvus įsigyti galima gana paprastai, tačiau tiems, kuriems rūpi saugumas, būtina investuoti į tai atitinkamą sumą ir aišku – reikia skirti šiek tiek laiko. Jokiu būdu nereikėtų rinktis neadekvačių pasiūlymų, kuriuose pabrėžiamos itin menkos kainos. Kokybiški šviestuvai, kurie yra saugūs naudojimui, visada kainuos kiek daugiau. Į tokius apšvietimui skirtus įrenginius turi dairytis kiekvienas norintis atnaujinti namų apšvietimą. Ne ką mažiau svarbu ir tai, kad šviestuvus internetu įsigyti saugu yra ne visur. Yra labai daug vietų, kuriose galite būti apgauti arba tiesiog galite įsigyti itin prastos kokybės įrenginius.

Norint išvengti galimų apgavysčių, kiekvienam pirkėjui reikėtų rinktis tas el. parduotuves, kurios turi puikią reputaciją. Dažniausiai tai yra seniausios el. parduotuvės, kurios gali pasiūlyti praktiškai visų rūšių šviestuvus bei kitus įrenginius.

Pakabinami šviestuvai: ką apie juos turėtumėte žinoti?

 pakabinami sviestuvai

Pakabinami šviestuvai gali sukurti stilių bei suteikti apšvietimą bet kokiame kambaryje ir bet kurioje erdvėje. Ne veltui žmonės juos laiko svarbiausiais ir neretai stengiasi pasirinkti vieną gerą pakabinamą šviestuvą, kuris sukurtų norimą atmosferą bei tinkamai apšviestų reikiamą erdvę. Nors kai kurie žmonės sako, kad tai neįmanoma ir mums vis tiek reikalingi papildomi šviesos šaltiniai, gerai suprojektuotas ir įdiegtas pakabinamas šviestuvas atliks visą darbą, kurio jums reikia. 

Visų pirma, reikia žinoti tai, jog pakabinami šviestuvai gali būti montuojami ant specialių virvių, grandinių ir strypelių. Ar tai turi didelės įtakos? Ne. Tačiau dailus, smulkiais kristalais ar kitomis detalėmis puoštas pakabinimas gali suteikti malonumo ne tik degant lempoms, bet ir išjungus šviesą – tamsoje jis žėrės ir sukurs puikų šviesų žaismą, kuriuo galėsite grožėtis nors ir kiekvieną vakarą.

Taip pat esti ne viena gaubto ir dizaino rūšis. Bene populiariausi pakabinami šviestuvai šiuo metu – turintys apvalainą formą. Pakankamai dažnai naudojami ir ragais į viršų kylantys šviestuvai, sietynai ar visiškai kuklūs bei modernūs pakabinami šviestuvai, kuriuose lempa tiesiog pritvirtinta prie dailios grandinės.

Jei nežinote, kur kabinti šviestuvą, kad jis būtų labiausiai naudingas, apsvarstykite, kuri vieta kambaryje yra reikalingiausia. Jei tai virtuvė, žinoma, kad šviesos kryptis turėtų sklisti link spintelių, orkaitės ir kitų, maisto gaminimui reikalingų objektų. Jei tai valgomasis, pakabinami šviestuvai privalo rasti vietą virš stalo ir skleisti kuo švelnesnę, labiau atpalaiduojančią šviesą. Norint įmontuoti tokį šviestuvą svetainėje, reikėtų įvertinti jos dydį – mažesnėse patalpose šviesą geriausiai išsklaidysite šviestuvą centruodami lubų viduryje. Jei kambarys kiek didesnis – galima bandyti įrengti keletą vienodų, simetriškai išsidėsčiusių šviesos šaltinių, kurie suteiks reikiamą apšvietimą.

Voniai reikėtų kuklesnio, daug puošybos elementų ir detalių neturinčio, šviesių, pastelinių spalvų šviestuvo, kuris būtų koncentruotas į veidrodį. Na, o norint įrengti vaikų kambarį, galima pasitelkti išmanumą ir vaizduotę. Čia tiks ir spalvoti gaubtai, atspindintys tam tikras spalvas bei suteikiantys žaismo, taip pat populiarūs pakabinami šviestuvai, atvaizduojantys pasakų, filmukų ar komiksų personažus – svarbu leisti mažajam padėti išrinkti tai, kas jam patinka labiausiai.