kriptovaliutos

Visame pasaulyje vėl auga susidomėjimas kriptovaliutomis. Tačiau, ekspertai siūlo prisiminti kodėl tas entuziazmas ir susidomėjimas buvo išnykęs. Juk ne taip jau ir senai kriptovaliutos išgyveno didelį nuosmukį, apie kurį mažai kas nori prisiminti. Išmoktos pamokos verčia vėl lipti ant to paties grėblio. Bet, jeigu jūs anksčiau neinvestavote į kriptovaliutas, tuomet tikrai turėtumėte didelį dėmesį skirti ne tik domėjimuisi teisiniais reglamentais, bet ir investavimo subtilybėmis bei kriptovaliutų praeitimi. Pasak InvesticijosIrFinansai.lt, investavimas reikalauja atidumo ir laiko.

Naivu tikėtis, kad vėlgi visi uždirbs. Anksčiau daug kas agitavo, kad investuoti į kriptovaliutas yra per daug lengva ir tai padaryti gali visi. Tuo labiau, buvo aiškinama, kad uždirbti gali visi iki vieno. Realybė parodė kaip viskas yra iš tiesų. O buvo taip – kai kas laimėjo, o kai kas pralaimėjo. Paprasčiausiai, daugelis kriptovaliutų buvo kurtos piramidžių pagrindų. Uždirbo tie, kurie investavo pirmiausiai, o tie, kurie investavo vėliausiai net nespėjo matyti augimo – jų investicijos pradėjo nuvertėti. Laiku pardavė kriptovaliutas, kai kurie išlošė, o kai kurie iki šiol gyvena su dideliais nuostoliais.

Tad, svarstantiems apie investavimą į kriptovaliutas, reikėtų detaliau apžvelgti jų praeitį ir pasimokyti iš kitų klaidų, kad savosios kainuotų kuo mažiau. Dabar yra labai daug nemokamos informacijos, pabrėžiančios kaip investuoti į kriptovaliutas naudojantis biržomis ir jų pateikti indikatoriais. Išmokti vertinti riziką nėra taip sudėtinga, bet aišku – tam reikia laiko.

Kaip bebūtų, nereikia pamiršti kriptovaliutų reglamentavimo Lietuvoje. Dabar investuoti į jas yra paprasta, bet siūlyti investuoti gali ne visi. Projektai, kurie laikomi išvestinėmis finansinėmis priemonėmis, turi būti registruojami Lietuvos bankas. Šis imasi šios rinkos stebėjimo ir dažnai dalina spėjimu ICO projektams už neteisėta siūlymą investuoti.

Taip pat reikia atsiminti, kad nuolatinis investavimas į kriptovaliutas gali būti laikomas spekuliavimu, o tai reiškia, kad norint tuo užsiimti ir nuolatos gauti pajamas, teks registruoti bent jau individualią veiklą. Tai reiškia, kad teks mokėti mokesčius nuo gauto pelno ir tai liečia ne tik GPM.

Šaltinis: https://investicijosirfinansai.lt/kriptoekonomika

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *