Istoriniai šaltiniai rodo, kad azartinius žaidimus žmonės žaidė dar prieš tūkstančius metų, o senovės Romoje ir Graikijoje jų populiarumas buvo ypač didelis. Žinoma, nereikėtų pamiršti ir Kinijos, iš kurios yra kildinamas ne vienas šiandien ypatingai dideliu populiarumu pasižymintis azartinis žaidimas. Taigi, kai šiandien azartinių žaidimų rinka yra tokia didelė, būtų įdomu apie ją pateikti ir ne vieną faktą, kurio galbūt daugeliui iš jūsų dar niekuomet nebuvo tekę girdėti.

Kiniškas biliardas („Pinball“) buvo uždraustas Niujorke

Pradėkime nuo labai neįprasto ir tikrai daugeliui negirdėto fakto apie kinišką biliardą, kitaip dar vadiną „Pinball“. Ar žinojote, kad iki pat 1976 m. Niujorko mieste „Pinball“ žaidimas buvo priskiriamas lošimo automatams. Taigi, kad ir kaip juokingai tai galėtų beskambėti, „Pinball“ Niujorke buvo neteisėtas.

„Pinball“ kūrėjas turėjo įrodyti teisme, kad jo žaidimas iš tikrųjų buvo paremtas įgūdžiais ir niekaip nebuvo susijęs su azartiniais žaidimais. Vietoje to, kad jis būtų ginčijęsis, teisme jis parodė, kaip veikė jo žaidimas. Teismas jam leido į teismo salę atgabenti visą „Pinball“ automatą ir pažaisti šį žaidimą. Tokiu būdu šią bylą jis labai lengvai ir greitai laimėjo. Nuo to laiko „Pinball“ yra priskiriamas arkadiniams žaidimams.

Video pokerio pirmtakai ir laimėjimų išmokėjimas

Lošimo automatai, kuriuos mes žinome šiandien, tokiais buvo anaiptol ne visuomet. Lygiai tą patį būtų galima pasakyti ir apie video pokerio automatus. Pradžioje jie buvo visiškai minimalistiniai ir labai paprasti. Juose nesisuko dešimtys būgnų su skirtingais simboliais. Vietoje to, jie turėjo penkis būgnus, kurių kiekviename buvo po 50 kortų. Trumpiau tariant, tokie žaidimai atrodė būtent taip, kaip video pokeris atrodo dabar. Vienintelis skirtumas buvo tik tas, kad jie buvo mechaniniai, o ne skaitmeniniai.

Ir, žinoma, išmokėjimai tokiuose automatuose taip pat nebuvo panašūs į šiuolaikinius. Tiesą sakant, video pokerio pirmtakai nė neturėjo tiesioginių laimėjimų išmokėjimo galimybės. Kai žaidėjai surinkdavo laiminčią kombinaciją, jie keliaudavo tiesiai pas barmeną ir iš jo gaudavo prizą, kuris paprastai būdavo alus arba cigaretės.

Ruletės rate esančių skaičių suma yra lygi 666

Ar kada nors buvote pagalvoję, kodėl ruletės žaidimas dar yra vadinamas ir „Velnio žaidimu“? Šis pavadinimas yra pakankamai populiarus ir plačiai paplitęs visame pasaulyje. Kai kurie mano, kad jis kilo todėl, jog daugybė žmonių žaisdami rulete pralaimi. Tačiau iš tikrųjų tokį skambų pavadinimą ruletė gavo dėl skaičiaus, kuris yra gaunamas sudėjus visus ruletės rate esančius skaičius. Ir šis skaičius yra 666.

Be abejo, reikia nepamiršti, kad ruletė yra tik atsitiktinumų žaidimas. Tai reiškia, kad nėra jokios veikiančios strategijos, kurią būtų galima pasitelkti šiame žaidime, tokiu būdu padidinant savo laimėjimo galimybes. Ir šis faktas yra įrodytas jau labai seniai. Kaip bebūtų, tai neužkerta kelio vartotojams ir toliau bandyti pačias įvairiausias strategijas, viliantis laimėti dažniau ar daugiau. Taigi, plačiau apie gudrybes ir vartotojų išbandomus metodus šiandien galima lengvai atrasti internete. Tačiau visuomet reikia atminti, kad ruletės rezultato niekas negali paveikti ir jo niekas niekuomet negali nuspėti.

Napoleonas labai mėgo žaisti „Juodąjį Džeką“

Ar žinote, kokiai šaliai atitenka „Juodojo Džeko“ žaidimo sukūrimo nuopelnai? Taip, teisingai – tai yra Prancūzija. Pradžioje šis žaidimas Prancūzijoje buvo vadinamas „Vingt-et-Un“, o tai reiškia „21“. Tuo tarpu pavadinimas „Juodasis Džekas“ tuo metu dar nebuvo žinomas ir vartojamas.

Įdomu ir tai, kad žymusis Prancūzijos kariuomenės lyderis Napoleonas labai mėgo žaisti „Juodąjį Džeką“. Pasakojama, kad šį žaidimą jis galėdavęs žaisti valandų valandas – ypač po to, kai buvo ištremtas į Elbos salą. Kadangi jis buvo genealus strategas, nebūtų stebėtina, jei jam būtų sekęsi žaisti šį žaidimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *